Darmowa wyszukiwarka plików w serwisie Chomikuj.pl Darmowa wyszukiwarka plików w serwisie Chomikuj.pl

Nowości na Chomikuj.pl

Znajdziesz tutaj opisy plików-nowości, których nazwy wyszukiwarka znalazła ostatnio na kontach użytkowników portalu Chomikuj.pl. Po kliknięciu na nazwę lub okładkę danego pliku, rozpocznie się jego wyszukiwanie. Jeżeli wyniki wyszukiwania nie będą zadowalające, możesz zmodyfikować zapytanie, dodając do nazwy szukanego pliku interesujące Cię słowa, np. jeżeli klikniesz w okładkę filmu „Mulan” i będziesz chciał/ała, aby dialogi tego filmu były przetłumaczone na język polski, to zaraz po tytule dodaj: Lektor PL. W podobny sposób należy postąpić, jeżeli film ma mieć określony format, np.: AVI, RMVB, MPG, MKV, WMV, MP4, 3GP itp.

Mulan (film 2020)

Mulan - film 2020

Gatunek: Fantasy, Przygodowy

Produkcja: USA

Premiera: 9 marca 2020 (świat)

Reżyseria: Niki Caro

Aktorzy: Yifei Liu, Donnie Yen

Kategoria: Filmy

Aby obronić kraj przed najeźdźcami z północy cesarz Chin wydaje dekret nakazujący rekrutację do armii jednego mężczyzny z każdej rodziny. Hua Mulan, najstarsza córka utytułowanego wojownika, decyduje się w tajemnicy wyruszyć na wojnę zamiast niedomagającego już ojca. Przebrana za mężczyznę Hua na każdym kroku poddawana jest próbom wymagającym od niej zmobilizowania wewnętrznej siły i wykorzystania pełni swoich możliwości. W wyniku tej wielkiej przygody dziewczyna staje się niezłomną wojowniczką oraz zdobywa szacunek wdzięcznego narodu i dumnego ojca.

Emma. (film 2020)

Emma. - film 2020

Gatunek: Dramat, Komedia

Produkcja: USA, Wielka Brytania

Premiera: 13 lutego 2020 (świat)

Reżyseria: Autumn de Wilde

Aktorzy: Anya Taylor-Joy, Johnny Flynn

Kategoria: Filmy

Piękna, mądra i bogata Emma Woodhouse jest królową swego sennego miasteczka, nie ma konkurencji, ponieważ nie dorównuje jej nikt. W tej błyskotliwej satyrze na podziały klasowe, Emma musi zmierzyć się z bólem dorastania oraz miłosnymi pomyłkami, zanim odnajdzie miłość, której zawsze pragnęła.

Ptaki Nocy (film 2020)

Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn) - film 2020

Gatunek: Akcja, Science fiction

Produkcja: USA

Premiera: 25 stycznia 2020 (świat)

Reżyseria: Cathy Yan

Aktorzy: Margot Robbie, Rosie Perez

Kategoria: Filmy

A znacie to o policjantce, kanarku, wariatce i mafijnej księżniczce? „Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)” to pokręcona historia, opowiadana przez samą Harley w stylu, w jakim tylko ona może ją opowiedzieć. Kiedy najbardziej narcystyczny z bandziorów Gotham, Roman Sionis, i jego oddana prawa ręka Zsasz biorą na cel niejaką Cass, w poszukiwania dziewczyny angażuje się całe miasto. Nieprawdopodobny zbieg okoliczności krzyżuje drogi Harley, Łowczyni, Czarnego Kanarka i Renee Montoyi. Cztery diametralnie różniące się kobiety nie mają wyjścia. Muszą współpracować, żeby pokonać Romana.

Bad Boys for Life (film 2020)

Bad Boys for Life - film 2020

Gatunek: Sensacyjny

Produkcja: USA

Premiera: 7 stycznia 2020 (świat)

Reżyseria: Adil El Arbi, Bilall Fallah

Aktorzy: Will Smith, Martin Lawrence

Kategoria: Filmy

Funkcjonariusze Mike Lowery i Marcus Burnett ponownie ruszają do akcji! Gdy z więzienia ucieka pałająca żądzą zemsty baronowa narkotykowego kartelu, bohaterowie stają przed największym wyzwaniem w swojej dotychczasowej karierze. W akcji pomoże specjalna jednostka AMMO – nowe pokolenie policyjnych twardzieli.

Małe kobietki (film 2019)

Małe kobietki - film 2019

Gatunek: Melodramat

Produkcja: USA

Premiera: 24 grudnia 2019 (świat)

Reżyseria: Greta Gerwig

Aktorzy: Saoirse Ronan, Emma Watson, Florence Pugh

Kategoria: Filmy

Ameryka, lata sześćdziesiąte XIX wieku. W domostwie zwanym Orchard House od pokoleń mieszka rodzina Marchów. Pod nieobecność ojca walczącego w wojnie secesyjnej, opiekę nad czterema córkami sprawuje samodzielnie ich matka, Marmee. Marmee wyraźnie wyprzedza swoją epokę, wpajając dziewczynkom ideały wolności i namawiając je, by znalazły własną drogę w życiu. Córki pani March – stateczna Meg, żywa jak iskra Jo, nieśmiała, uzdolniona muzycznie Beth i nieco przemądrzała Amy – starają się, jak mogą, by urozmaicić swoje naznaczone ciągłym brakiem pieniędzy życie, chociaż boleśnie odczuwają nieobecność ojca. Bez względu na to, czy układają plan zabawy czy zawiązują tajne stowarzyszenie, dosłownie wszystkich zarażają swoim entuzjazmem. Poddaje mu się nawet Laurie, samotny chłopiec z sąsiedniego domu, oraz jego tajemniczy, bogaty dziadek.

Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie (film 2019)

Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie - film 2019

Gatunek: Przygodowy, Science fiction

Produkcja: USA

Premiera: 16 grudnia 2019 (świat)

Reżyseria: J.J. Abrams

Aktorzy: Daisy Ridley, Adam Driver

Kategoria: Filmy

Lucasfilm i reżyser J.J. Abrams raz jeszcze łączą siły, aby zabrać widzów w spektakularną podróż do odległej galaktyki w filmie „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie”. Saga rodziny Skywalkerów dobiega końca. Tego po prostu nie można przegapić! Czym zaskoczą w finale twórcy jednej z najbardziej kultowych serii w historii kina? Jaki będzie finał odwiecznej batalii pomiędzy jasną i ciemną stroną mocy?

Gorący temat (film 2019)

Gorący temat - film 2019

Gatunek: Biograficzny, Dramat

Produkcja: Kanada, USA

Premiera: 13 grudnia 2019 (świat)

Reżyseria: Jay Roach

Aktorzy: Charlize Theron, Nicole Kidman

Kategoria: Filmy

Stacja The Fox News to jedna z największych telewizji informacyjnych w USA. Praca w niej otwiera drzwi do wielkiej dziennikarskiej kariery i równie wielkich pieniędzy. Żeby ją dostać i utrzymać, a potem wspiąć się po szczeblach kariery trzeba zadowolić jej twórcę i despotycznego szefa Rogera Ailesa. W przypadku kobiet pracujących w stacji, słowo „zadowolić” ma bardzo dosłowne znaczenie. Zaczyna się od niewybrednych żartów, aluzji, a kończy na erotycznych propozycjach nie do odrzucenia. Ten stan rzeczy trwa przez lata, a dziennikarki stacji przechodzą koszmar. Odmowa obcowania z Ailesem grozi nie tylko zastopowaniem kariery, ale wyrzuceniem z pracy i wilczym biletem na rynku. Trzy kobiety będące na różnych szczeblach medialnej drabiny znajdują w sobie siłę, by wreszcie powiedzieć DOŚĆ. Jednak Ailes nie zamierza się poddać bez walki. Dysponuje wielką władzą, fortuną i kontaktami na politycznych szczytach. Nikt jeszcze się nie spodziewa, że ta konfrontacja zadecyduje o losie milionów kobiet na całym świecie.

Dżentelmeni (film 2019)

Dżentelmeni - film 2019

Gatunek: Kryminał, Akcja

Produkcja: USA, Wielka Brytania

Premiera: 3 grudnia 2019 (świat)

Reżyseria: Guy Ritchie

Aktorzy: Matthew McConaughey, Charlie Hunnam

Kategoria: Filmy

Londyński półświatek obiega plotka, że Mickey Pearson (Matthew McConaughey), Amerykanin, który zbudował tu narkotykowe imperium, chce się wycofać z rynku. Może nie służy mu klimat albo obawia się brexitu. Grunt, że rodowici brytyjscy bandyci węszą okazję do przejęcia jego biznesu. Sypią się oferty, groźby, pochlebstwa. Niektórzy próbują szantażu albo przekupstwa. Pearson jednak najwyraźniej nie podjął jeszcze ostatecznej decyzji. By mu w tym pomóc, niektórzy bardziej niecierpliwi sięgają po broń. A pewien cwany i dowcipny dziennikarz (Hugh Grant) szykuje przekręt, który może zmienić reguły gry. Pearson okazuje się jednak mistrzem gangsterskiej wolnej amerykanki. Zaczyna się bardzo kosztowna wojna. Ale dżentelmeni przecież nie rozmawiają o pieniądzach.

Midway (film 2019)

Midway - film 2019

Gatunek: Dramat, Wojenny

Produkcja: Chiny, USA

Premiera: 6 listopada 2019 (świat)

Reżyseria: Roland Emmerich

Aktorzy: Ed Skrein, Patrick Wilson, Woody Harrelson

Kategoria: Filmy

Wojna na Pacyfiku, której początek dał atak Cesarskich Sił Powietrznych na bazę Pearl Harbour, od początku układała się po myśli japońskiego dowództwa. Duża część amerykańskiej floty wojennej uległa zniszczeniu, a dowództwo, szczególnie polityczne, nie potrafiło odnaleźć się w nowej sytuacji. W takich okolicznościach amerykańska baza na Midway pełniła rolę ostatniego szańca obrony, po przerwaniu którego Japonia zapanuje niepodzielnie na Pacyfiku co może przesądzić o losach wojny. Roland Emmerich dzieje bitwy pozwala nam śledzić oczami zwykłych marynarzy, pilotów, a także generałów i polityków, których decyzje miały zdecydować o życiu tysięcy ludzi.

Doktor Sen (film 2019)

Doktor Sen - film 2019

Gatunek: Horror

Produkcja: Kanada, USA, Wielka Brytania

Premiera: 30 października 2019 (świat)

Reżyseria: Mike Flanagan

Aktorzy: Ewan McGregor, Rebecca Ferguson

Kategoria: Filmy

Minęło wiele lat od czasu wydarzeń, które rozegrały się w „Lśnieniu”. Dorosły już Dan Torrance (Ewan McGregor) spotyka dziewczynkę, która przejawia podobne do niego zdolności. Stara się ją chronić przed kultem o nazwie Prawdziwy Węzeł, którego członkowie polują na dzieci obdarzone mocami, aby zachować nieśmiertelność.

« Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Następna »