Darmowa wyszukiwarka plików w serwisie Chomikuj.pl Darmowa wyszukiwarka plików w serwisie Chomikuj.pl

Nowości na Chomikuj.pl

Informacje: Znajdziesz tutaj opisy plików (nowości), których nazwy wyszukiwarka znalazła ostatnio na kontach użytkowników portalu Chomikuj.pl. Po kliknięciu na okładkę lub nazwę wybranego pliku, rozpocznie się jego wyszukiwanie. Jeżeli wyniki wyszukiwania nie będą zadowalające, możesz zmodyfikować zapytanie, dodając do nazwy wyszukiwanego pliku interesujące Cię słowa, np. jeżeli klikniesz w okładkę filmu „Szklana pułapka 5” i będziesz chciał/ała, aby dialogi tego filmu były w języku polskim, to zaraz po tytule dodaj: lektor pl. Tak samo należy postąpić, jeżeli film ma być określonego formatu, np.: avi, rmvb bądź mpeg itp.

Być jak Kazimierz Deyna (film 2013)

Być jak Kazimierz Deyna - film 2013

Gatunek: Komedia obyczajowa

Produkcja: Polska

Premiera: 1 marca 2013 (Polska)

Reżyseria: Anna Wieczur-Bluszcz

Aktorzy: Przemysław Bluszcz, Gabriela Muskała

Kategoria: Filmy

Kazik rodzi się w dniu, w którym Kazimierz Deyna strzela swojego słynnego gola w meczu z Portugalią w 1977 roku. Jego ojciec bierze to za znak: postanawia, że syn zostanie następcą słynnego piłkarza. Wspólne treningi nie przynoszą wprawdzie specjalnych rezultatów, jednak ojciec uparcie wierzy we wrodzony piłkarski talent syna. Również szkolenie pod okiem profesjonalnego trenera – miejscowego rolnika zdradza, że futbol nie jest powołaniem chłopaka. Kazik dorasta i coraz lepiej rozumie, że musi znaleźć w życiu własną drogę.

Lot (film 2013)

Lot - film 2013

Gatunek: Dramat

Produkcja: USA

Premiera: 22 lutego 2013 (Polska)

Reżyseria: Robert Zemeckis

Aktorzy: Denzel Washington, Don Cheadle

Kategoria: Filmy

William „Whip” Whitaker – kapitan linii lotniczych – zostaje okrzyknięty bohaterem, gdy szczęśliwie lądując uszkodzonym samolotem, ratuje życie dziewięćdziesięciu sześciu osobom spośród stu dwóch, jakie znajdowały się na pokładzie. Prowadzone po katastrofie śledztwo ujawnia jednak, że Whip siadł za stery maszyny będąc pod wpływem alkoholu i narkotyków. Mężczyzna zaczyna mieć poważne kłopoty.

Szklana pułapka 5 (film 2013)

Szklana pułapka 5 - film 2013

Gatunek: Sensacyjny

Produkcja: USA

Premiera: 14 lutego 2013 (Polska)

Reżyseria: John Moore

Aktorzy: Bruce Willis, Jai Courtney

Kategoria: Filmy

John McClane (Bruce Willis) powraca w spektakularnym filmie akcji, by stawić czoła największemu wyzwaniu w swej dotychczasowej karierze i zapobiec wybuchowi zbrojnego konfliktu na międzynarodową skalę.

Nieulotne (film 2013)

Nieulotne - film 2013

Gatunek: Dramat społeczny

Produkcja: Hiszpania, Polska

Premiera: 8 lutego 2013 (Polska)

Reżyseria: Jacek Borcuch

Aktorzy: Jakub Gierszał, Magdalena Berus

Kategoria: Filmy

Michał (Jakub Gierszał) i Karina (Magdalena Berus) poznają się podczas wakacyjnych prac sezonowych w Hiszpanii. Ich uczucie kwitnie w tle winobrań i słońca. Michał lubi nurkować i realizuje pasję w pobliskich wodach. Pewnego dnia, zostaje jednak przyłapany przez właściciela terenów prywatnych, na których nurkuje. Agresja i impulsywne zachowania prowadzą do tragedii, ze skutkami której chłopak nie może się pogodzić. Wraca do kraju, gdzie kiepsko radzi sobie z codziennością...

Hansel i Gretel: Łowcy czarownic (film 2013)

Hansel i Gretel: Łowcy czarownic - film 2013

Gatunek: Fantasy, Horror, Akcja

Produkcja: Niemcy, USA

Premiera: 8 lutego 2013 (Polska)

Reżyseria: Tommy Wirkola

Aktorzy: Jeremy Renner, Gemma Arterton

Kategoria: Filmy

Klasyczna historia w zaskakującej konwencji horroru i kina akcji. Od wydarzeń w chatce z piernika minęło piętnaście lat. Jaś i Małgosia są już dziś dojrzałymi ludźmi. Mimo to rodzeństwo nadal łączy niezwykła misja – na całym świecie nie ma lepszych od nich łowców czarownic. Już wkrótce czeka ich polowanie, podczas którego ich umiejętności zostaną wystawione na najcięższą próbę.

Drogówka (film 2013)

Drogówka - film 2013

Gatunek: Kryminał, Obyczajowy

Produkcja: Polska

Premiera: 1 lutego 2013 (Polska)

Reżyseria: Wojciech Smarzowski

Aktorzy: Bartłomiej Topa, Arkadiusz Jakubik

Kategoria: Filmy

„Drogówka” to historia siedmiu policjantów, których, poza pracą, łączy przyjaźń, imprezy, sportowe samochody i wspólne interesy. Ich mały, zamknięty świat z pozoru działa doskonale. Wszystko się zmienia, gdy w tajemniczych okolicznościach ginie jeden z nich. O morderstwo zostaje oskarżony sierżant Ryszard Król (Bartek Topa). Próbując oczyścić się z zarzutów, odkrywa prawdę o przestępczych powiązaniach na najwyższych szczeblach władzy.

Django (film 2013)

Django - film 2013

Gatunek: Dramat, Western

Produkcja: USA

Premiera: 18 stycznia 2013 (Polska)

Reżyseria: Quentin Tarantino

Aktorzy: Jamie Foxx, Christoph Waltz

Kategoria: Filmy

Tytułowym bohaterem filmu jest Django (Jamie Foxx) wyzwolony niewolnik, który pod skrzydłami niemieckiego dentysty Schultza uczy się fachu, łapiąc łotrów. We dwóch wyprawią się po żonę wyzwoleńca, która jest niewolnicą bezwzględnego plantatora Calvina Candie (Leonardo DiCaprio).

Wyszłam za mąż, zaraz wracam (film 2013)

Wyszłam za mąż zaraz wracam - film 2013

Gatunek: Przygodowy, Komedia romantyczna

Produkcja: Francja

Premiera: 11 stycznia 2013 (Polska)

Reżyseria: Pascal Chaumeil

Aktorzy: Diane Kruger, Dany Boon

Kategoria: Filmy

Marie ma wszystko o czym mogłaby zamarzyć. Jest piękna, ma świetną pracę i przede wszystkim kocha nad życie. Jednak, gdy ukochany prosi ją o rękę, Marie wpada w panikę. Dziwne? Niekoniecznie. W rodzinie Marie od pokoleń bowiem panuje klątwa – pierwsze małżeństwa zawsze kończą się szybkim rozwodem. Dziewczyna wpada na szalony pomysł, jak oszukać przeznaczenie – postanawia znaleźć i poślubić przypadkowego mężczyznę, a potem jak najszybciej się z nim rozwieść. Plan z pozoru całkiem niezły i logiczny, ma swoją słabą stronę. Los lubi bowiem zaskakiwać. Przypadkowy wybranek Marie, okaże się więc nie taki całkiem przypadkowy, a ich wspólna podróż na koniec świata skończy się zupełnie gdzie indziej niż się zaczęła...

Sęp (film 2013)

Sęp - film 2013

Gatunek: Thriller

Produkcja: Polska

Premiera: 11 stycznia 2013 (Polska)

Reżyseria: Eugeniusz Korin

Aktorzy: Michał Żebrowski, Daniel Olbrychski

Kategoria: Filmy

Wyobraź sobie, że masz moc decydowania o ludzkim życiu. Kogo byś potępił, a kogo ocalił? W centrum Europy nagle, bez śladu, zaczynają znikać ludzie. Śledztwo trafia w ręce Sępa (Michał Żebrowski) – policjanta, który wydaje się być pozbawiony uczuć. Twardy, nieprzekupny, bez zobowiązań i przysług do wyświadczenia innym. Do czasu, aż poznaje Nataszę (Anna Przybylska) – kobietę inną niż te, które spotykał do tej pory. Sęp rozpocznie niebezpieczną grę z przeciwnikiem wyprzedzającym go wciąż o krok. Odkryje świat, w którym ludzie prowadzą podwójne życie. Pierwszy raz, logiczne myślenie wpędzi go w pułapkę bez wyjścia. Nagle z łowcy zamieni się w zwierzynę. Balansując na granicy namiętności i rozumu, świata logiki i sprytnej manipulacji, będzie musiał odpowiedzieć na pytanie: czy jest coś ważniejszego niż życie?

Jack Reacher: Jednym strzałem (film 2013)

Jack Reacher: Jednym strzałem - film 2013

Gatunek: Kryminał, Akcja

Produkcja: USA

Premiera: 11 stycznia 2013 (Polska)

Reżyseria: Christopher McQuarrie

Aktorzy: Tom Cruise, Rosamund Pike

Kategoria: Filmy

Film zrealizowany na podstawie książki Lee Childa. Dowody przeciwko mordercy Jamesowi Barrowi są niepodważalne. Jednak oskarżony nie chce rozmawiać z adwokatem, a jedynie z tajemniczym Jackiem Reacherem. Jest bardzo dziwne, gdyż właśnie jego zeznania mogą dodatkowo obciążyć Jamesa. James zostaje dotkliwie pobity w więzieniu i zapada w śpiączkę. Jego siostra Rosemary postanawia pomóc bratu i wynajmuje młodą, ambitną prawniczkę.