Darmowa wyszukiwarka plików w serwisie Chomikuj.pl Darmowa wyszukiwarka plików w serwisie Chomikuj.pl

Nowości na Chomikuj.pl – Ebooki

Informacje: Znajdziesz tutaj ebooki, które możesz pobrać bezpośrednio z tej strony, bez przechodzenia do portalu Chomikuj.pl. Pobieranie (jak wszystko na chomikuj-wyszukiwarka.eu) jest całkowicie darmowe, więc nie musisz się martwić o stan swojego transferu, co pewnie miałoby miejsce, gdybyś pobierał/ała te ebooki z serwisu Chomikuj.pl. Wszystkie znajdujące się tutaj ebooki mogą być kopiowane i dowolnie rozprowadzane w sieci – pod jednym tylko warunkiem, że zostanie zachowana ich oryginalna forma. Po więcej darmowych ebooków zapraszam do mojego Chomika.

Zarabianie prawdziwych pieniędzy (ebook)

Zarabianie prawdziwych pieniędzy - ebook

Autor: Bartosz Nosiadek

Kategoria: Ebooki

Format: Ebook w PDF

Czy w Polsce „zwykły człowiek” może uczciwie dorobić się fortuny od zera, bez kapitału i znajomości? Wiele osób marzy o tym, aby pieniądze same do nich przyszły. Najlepiej dużo pieniędzy. Ale tu potrzeba czegoś więcej niż same marzenia. Jeśli tylko zdecydujesz się na kilka prostych zmian w swoim podejściu do pieniędzy oraz podejmiesz pewne NIETYPOWE działania, to wyjdziesz wreszcie z obozu bezproduktywnych marzycieli i pieniądze same zaczną Cię znajdować. Prawda jest taka, że każdego dnia ogromna ilość pieniędzy krąży po całym świecie i szuka nowego właściciela. A spora część bezwstydnie rozmnaża się... »

Manipulacja neuroperswazyjna (ebook)

Manipulacja neuroperswazyjna - ebook

Autor: Jacek Ponikiewski

Kategoria: Ebooki

Format: Ebook w PDF

Zadziwiające techniki wywierania wpływu słowami i niezauważalnymi gestami. Niektóre z technik przedstawionych w tym ebooku mogą Ci pomóc w sprzedaży, negocjacjach lub zwykłym załatwianiu codziennych spraw. Inne sprawią, że nabierzesz niezwykłej pewności siebie w kontaktach zarówno z pojedynczymi osobami, jak i z dużymi grupami ludzi, na przykład w czasie wystąpień publicznych. Cokolwiek jest lub będzie Twoim celem po zapoznaniu się z tą publikacją – robisz to na własną odpowiedzialność. Autor tego ebooka nie bierze żadnej odpowiedzialności za skutki wykorzystania tej wiedzy, jak również... »

Giełda, pasja, pieniądze! (ebook)

Giełda, pasja, pieniądze! - ebook

Autor: Daniel Sokołowski

Kategoria: Ebooki

Format: Ebook w PDF

Ebook skierowany jest do wszystkich osób zainteresowanych inwestowaniem swoich pieniędzy na szeroko rozumianym rynku kapitałowym. Przekazana wiedza wybiega poza suchą teorię i pomaga zrozumieć funkcjonowanie rynków w praktyce, dzięki wieloletniemu doświadczeniu autora, Daniela Sokołowskiego. Publikacja pokazuje, na czym można zarabiać i co robić, aby nie stracić swoich pieniędzy. Odpowiada na pytanie: jak inwestują najlepsi i jak powielić ich sukcesy. »

Finansowy Geniusz (ebook)

Finansowy Geniusz - ebook

Autor: Daniel Wilczek

Kategoria: Ebooki

Format: Ebook w PDF

Ten ebook pomoże Ci odzyskać to, co Ci się należy! Dowiesz się, co zrobić, by Twoje życie było wreszcie realizacją Twoich celów, a nie innej osoby lub firmy. Otrzymasz pomoc w podjęciu ośmiu podstawowych decyzji, które zaczną Cię zmieniać w finansowego geniusza. Ebook ten zawiera esencję wiedzy z ponad 150 publikacji, które autor do tej pory przeczytał, oraz jego doświadczenia i nietypowe, polskie historie sukcesu i przykłady działań, które dają niesamowite rezultaty. »

Gotowa na sukces (ebook)

Gotowa na sukces - ebook

Autor: Elizabeth Gnocco

Kategoria: Ebooki

Format: Ebook w PDF

Prosty plan działania dla kobiet, które wreszcie chcą dokonać zmiany w swoim życiu. Każda kobieta, która ma wystarczająco dużo determinacji i wiary w siebie, może stać się ekspertem w dowolnej dziedzinie i, najprościej mówiąc, z tego żyć. Już za chwilę poznasz prosty sposób na wykorzystanie swojego potencjału, zainteresowań i pomysłów do zbudowania niezależności zawodowej. Korzystają z niego bardziej lub mniej znane Polki, więc na pewno sprawdzi się i w Twojej sytuacji. »

Jak być kobietą zadbaną finansowo (ebook)

Jak być kobietą zadbaną finansowo - ebook

Autor: Małgorzata Bladowska-Wrzodak

Kategoria: Ebooki

Format: Ebook w PDF

Pozwól, że zgadnę – jesteś kobietą, która potrafi zadbać o wszystko, co trzeba: o swoich bliskich, o swój wygląd, o swoją pracę, ale... czy wiesz, jak być kobietą zadbaną finansowo? Poznaj główną przyczynę bankructw wielu gospodarstw domowych. I dowiedz się, co Ty możesz dla siebie zrobić, aby przejąć kontrolę nad swoimi pieniędzmi i być kobietą nie tylko z klasą, ale i z kasą... Przeczytaj tego ebooka i naucz się, „jak być kobietą zadbaną finansowo”, tak samo jak nauczyłaś się dbać o swoją edukację, karierę i wygląd. »

Armia cesarza (ebook)

Armia cesarza - ebook

Autor: Daniel Wilczek

Kategoria: Ebooki

Format: Ebook w PDF

Czy wiesz, że jedną z najsłynniejszych i najczęściej czytanych książek na temat marketingu jest „Sztuka wojny” Sun Tzu? Tak, przemyślenia starego chińskiego dowódcy pomogły tysiącom ludzi w skutecznym prowadzeniu firmy, w walce o klientów i w zdobywaniu pieniędzy. Podobnie jest z tym ebookiem. Napisał go człowiek, ktory jest aktywnym inwestorem na GPW i rynku FOREX. Co ciekawe, gdy pisał poszczególne rozdziały, otwierał nowe pozycje, by przeżyć te wszystkie emocje i „na żywo” pokazać Ci, jak sobie z nimi radzić. Dzięki formie opowieści... »

Rozmowa kwalifikacyjna (ebook)

Rozmowa kwalifikacyjna - ebook

Autor: Marcin Wiśniowski

Kategoria: Ebooki

Format: Ebook w PDF

W ebooku znajdziesz odpowiedzi na podchwytliwe pytania stawiane na rozmowie kwalifikacyjnej, dzięki którym szybciej dostaniesz lepszą pracę. „Prawie nigdy zadawane pytania nie mają na celu uzyskanie informacji wprost, bardzo często są podchwytliwe i mające na celu pokazanie głębszej struktury tożsamości zawodowej kandydata. Najważniejsze, to nie wpaść w pułapkę, jaką zastawia na Ciebie osoba rekrutująca. To już pierwsza korzyść. Drugą jest możliwość przedstawienia się w pozytywnym świetle i zabłyśnięcia na tle innych kandydatów, których większość nie będzie potrafiła zaprezentować się dobrze. Nie dość, że pokażę Ci, jak nie dać się podejść trudnym pytaniem, to dowiesz się, jak takie pytanie wykorzystać i dostać pracę na lepszych warunkach”... »

Szpiedzy umysłów (ebook)

Szpiedzy umysłów - ebook

Autor: Witold Złotkowski

Kategoria: Ebooki

Format: Ebook w PDF

Dowiedz się, jak zostać szpiegiem umysłów, wpływać na ludzi i szybko osiągać zamierzone cele. Ebook podzielony jest na dwie części („Mowa ciała” i „Jak osiągnąć sukces w XXI wieku”), z których dowiesz się, że nie tylko warto czytać ebooki, ale również warto zaopatrzyć się w ołówek i zapałki. Poza tym publikacja „Szpiedzy umysłów” jest sama w sobie instrukcją, jak napisać ebooka, o którym mówią tysiące internautów jeszcze przed jego wydaniem! Wiedza zawarta w tym ebooku może... »

Coaching kariery (ebook)

Coaching kariery - ebook

Autor: Angelika Śniegocka

Kategoria: Ebooki

Format: Ebook w PDF

Ebook ten jest zarówno dla tych, którzy dopiero startują na rynku pracy i nie do końca wiedzą, jak sobie z tym poradzić, jak i dla tych, którzy na tym rynku są od dłuższego czasu i czują, że potrzebują zmiany, oraz tych, którzy teraz kochają swoją pracę i myślą, że to ta jedyna. Rynek pracy w Polsce jest dużo bardziej dynamiczny i nowoczesny niż kilka lat temu, ten ebook jest również dla tych, którzy są tego rynku ciekawi. Autorka w sposób przejrzysty i dynamiczny wskaże Ci, jak ważne jest to, by spełniać marzenia, a nie tylko marzyć; że nic nie jest dziełem przypadku, a wynikiem realizacji precyzyjnego planu i jasno określonych celów. Pomoże Ci poznać siebie i odpowiedzieć na kilka ważnych. »

« Poprzednia 1 2 3 Następna »