Darmowa wyszukiwarka plików w serwisie Chomikuj.pl Darmowa wyszukiwarka plików w serwisie Chomikuj.pl

Nowości na Chomikuj.pl – Ebooki

Informacje: Znajdziesz tutaj ebooki, które możesz pobrać bezpośrednio z tej strony, bez przechodzenia do portalu Chomikuj.pl. Pobieranie (jak wszystko na chomikuj-wyszukiwarka.eu) jest całkowicie darmowe, więc nie musisz się martwić o stan swojego transferu, co pewnie miałoby miejsce, gdybyś pobierał/ała te ebooki z serwisu Chomikuj.pl. Wszystkie znajdujące się tutaj ebooki mogą być kopiowane i dowolnie rozprowadzane w sieci – pod jednym tylko warunkiem, że zostanie zachowana ich oryginalna forma. Po więcej darmowych ebooków zapraszam do mojego Chomika.

Nauka szczęścia - ebook

Nauka szczęścia - ebook

Autor: Ewa Nowińska

Kategoria: Ebooki

Format: Ebook w PDF

Podstawową tezą, do której próbuje nas przekonać Ewa Nowińska w swoim ebooku „Nauka szczęścia”, jest przekonanie, że zadowolenie z życia nie jest w pełni zależne od czynników zewnętrznych i że radości życia (i cieszenia się życiem) można się nauczyć. To credo brzmi co najmniej znajomo, tak więc nowatorstwo tego ebooka nie leży bynajmniej w odkrywaniu na nowo starych prawd. To, co czyni pracę Ewy Nowińskiej wyjątkową, to fakt, że traktując w holistyczny sposób człowieka, dostarcza czytelnikowi jak najpełniejszy zbiór zaleceń co do poszukiwania własnego szczęścia. »

Władca Słowa - ebook

Władca Słowa - ebook

Autor: J.D. Fuentes

Kategoria: Ebooki

Format: Ebook w PDF

Jak bezpośrednio wpływać na ludzkie instynkty, emocje i wyobraźnię, sprawiając, że wszelkie Twoje sugestie staną się nieodparcie fascynujące, zniewalające i hipnotyczne? Słowo ma niezwykłą moc. Wypowiedziane w odpowiedni sposób może wpłynąć na przyszłe wydarzenia, może porywać tłumy i być największym orężem. Ci, którzy wiedzą, jak je wykorzystywać, odnoszą niebywałe sukcesy. Ebook ten pomaga nabrać pewności siebie w kontaktach międzyludzkich. Pokazuje, jak umiejętnie zainteresować naszego rozmówcę wybranym tematem i ocenić, czy słucha on tego, co mówimy... »

Zwycięska przewaga w biznesie - ebook

Zwycięska przewaga w biznesie - ebook

Autor: Paweł Wiącek

Kategoria: Ebooki

Format: Ebook w PDF

Jeżeli prowadzisz własny biznes, zapewne doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, jak wielka w dzisiejszych czasach jest konkurencja. To właśnie ona sprawia, że umiejętność pozyskiwania klienta, a później jego odpowiednia obsługa, jest często tym, co pozwala odnieść sukces lub też jest przyczyną spektakularnej porażki. Ebook „Zwycięska przewaga w biznesie” to swoisty niezbędnik dla każdego, kto prowadzi własny biznes i chce, aby rozwijał się on w tempie błyskawicznym. Dzięki praktycznej wiedzy ujętej w tym ebooku diametralnie odróżnisz swoją firmę od konkurencji, sprawiając, że to Twój klient będzie opowiadał o Tobie swoim znajomym, przyprowadzając tym samym nowych klientów. »

Wywieranie wpływu na siebie - ebook

Wywieranie wpływu na siebie - ebook

Autor: Arkadiusz Bednarski

Kategoria: Ebooki

Format: Ebook w PDF

Aby zmienić coś w swoim życiu i dowiedzieć się, jak się zmienić na lepsze, nie musisz z tym walczyć ani wytężać siły woli. Wystarczy zmienić powiązanie tego z cierpieniem i przyjemnością. Autor ebooka „Wywieranie wpływu na siebie” pokaże Ci, w jaki sposób możesz sam „wystawiać sobie marchewkę na kiju” i pokonywać przeszkody, które stają na drodze do Twoich mniejszych i większych celów. Podpowie Ci, jak rozprawić się z lenistwem, skąd ono się bierze, wytłumaczy, że nie jest ono niczym złym. Wyjaśni, co zrobić, aby wreszcie zacząć DZIAŁAĆ, oraz jak wprowadzić myśl „chcę się zmienić” w życie. »

Jakie decyzje finansowe podejmują bogaci... - ebook

Jakie decyzje finansowe podejmują bogaci... - ebook

Autor: Andrzej Fesnak

Kategoria: Ebooki

Format: Ebook w PDF

To, co znajdziesz w tym ebooku, rozjaśni Ci wizję finansów. Dowiesz się, co to znaczy żyć bez planu finansowego. Zobaczysz i przeczytasz, ile Cię to kosztuje. Odkryjesz, ile mógłbyś mieć, jeśli już TERAZ zmienisz pewne nawyki i zastosujesz działania, które w praktyce wykorzystują ludzie zamożni i bogaci. Możliwe, że część tych działań już realizujesz nawet nieświadomie. Dzięki temu ebookowi wejdziesz na kolejny poziom swojej finansowej edukacji. To niezwykle cenna inwestycja, bo już niebawem przekonasz się, że wiedza w tej materii potrzebna Ci będzie przez całe życie. Ebook „Jakie decyzje finansowe podejmują bogaci i dlaczego biedni robią błędy, działając inaczej” to więcej niż tekst. Ten ebook to sposób na życie w sferze finansów... »

Słomiana motywacja - ebook

Słomiana motywacja - ebook

Autor: Rafał Kraśnicki

Kategoria: Ebooki

Format: Ebook w PDF

Ta publikacja powie Ci, jak znaleźć siły, odwagę i energię do tego, aby pomimo napotkanych trudności nie poddać się i kontynuować batalię z żywiołem, jakim jest głos w naszej głowie, mówiący „Nie chcę mi się”, „Nie nadaję się do tego” czy „Co powiedzą ludzie?”. Ebook ten da Ci możliwość poznania i zastosowania skutecznego narzędzia, które sprawi, że słomiana motywacja stanie się nieprzyjemnym wspomnieniem. Poznasz system, który nakierowuje na osiągnięcie celu za pomocą codziennego działania... »

Ja, czyli jak zmienić siebie - ebook

Ja, czyli jak zmienić siebie - ebook

Autor: Tadeusz Niwiński

Kategoria: Ebooki

Format: Ebook w PDF

Jest to jeden z tych ebooków, które zmieniają życie, jeżeli tylko się na to pozwoli. Poznaj publikację, która od wielu lat rewolucjonizuje myślenie ludzi o samych sobie. Dla wielu czytelników ebook „JA” jest przeżyciem, czy nawet rewolucją w myśleniu o sobie. Pomaga odnaleźć swoje miejsce w świecie, zrozumieć prawa nim rządzące, niszczy schematy i programy, według których żyjemy, uwalnia potencjał i inspiruje. Żywiołowo reagują na niego zarówno osoby młode, które dziękują autorowi za to, że otworzył im oczy, a także osoby starsze, które chciałyby, aby ebook ten wpadł im w ręce, gdy robili pierwsze nieudolne kroki w dorosłe życie. »

Prawa sukcesu (Tom XV i XVI) - ebook

Prawa sukcesu (Tom XV i XVI) - ebook

Autor: Napoleon Hill

Kategoria: Ebooki

Format: Ebook w PDF

Napoleon Hill, autor ebooka, poświęcił 25 lat życia na zbieranie, klasyfikowanie i organizowanie PRAW SUKCESU, opierając się na życiu i osiągnięciach takich ludzi, jak: Henry Ford, Andrew Carnegie czy John D. Rockefeller. Teraz także i Ty możesz poznać prawa, których stosowanie odmieniło życia, kariery i losy wielu ludzi w ciągu ostatnich blisko 100 lat. Tolerancja i Złota Zasada są niezbędnymi, według Napoleona Hilla, elementami do tego, aby osiągnąć w życiu sukces. W ostatnich dwóch „Prawach Sukcesu” autor wyjaśnia, czy na pewno bogaci, wpływowi i szczęśliwi ludzie mieli mocno rozwinięte te właśnie dwie cechy. Ostatni tom „Praw Sukcesu” Hilla unaoczni, czym jest Złota Zasada i jakie mogą być skutki braku tolerancji. Ebook dostępny także w wersji audio (MP3). »

Sen mistrza - ebook

Sen mistrza - ebook

Autor: Michał Maj

Kategoria: Ebooki

Format: Ebook w PDF

Żeby lepiej wypoczywać, musisz spać mniej... jak Leonardo da Vinci! Ebook Michała Maja opisuje mało znane i rzadko stosowane metody na poprawę jakości snu przy jednoczesnym skróceniu czasu potrzebnego na wypoczynek. Jest to prawdopodobnie pierwszy tak konkretny i praktyczny ebook na ten temat. Nie tylko poszerzy on Twoją wiedzę o ciekawostki związane ze snem, ale przede wszystkim dostarczy Ci dających się zastosować w praktyce opisów metod i technik snu. Dzięki zaprezentowanym w ebooku technikom zdobędziesz dodatkowe godziny w ciągu doby. Dzięki poprawieniu jakości Twojego snu, będziesz potrzebować go znacznie mniej na zregenerowanie sił. »

Zaklinacz wagi - ebook

Zaklinacz wagi - ebook

Autor: Rafał Kraśnicki

Kategoria: Ebooki

Format: Ebook w PDF

Czy jesteś gotowy, aby chudnąć z radością? Zrzucanie kilogramów wydaje się zadaniem ponad nasze siły, jest jednak wiele osób, które świetnie sobie z tym radzą i ich nowe sylwetki od lat wyglądają doskonale. Jeśli chcesz poznać sposób na taki sukces, autor ebooka z przyjemnością wyjaśni Ci, jak to zrobić, przeprowadzając przez wszystkie niezbędne aspekty zarządzania wagą. W ebooku znajdziesz gotowe do zastosowania praktyczne porady, techniki i ćwiczenia ukierunkowane na zarządzanie swoją wagą poprzez trwałą zmianę jakości życia, nawyków i wyborów osobistych. Ebook skierowany jest do osób pragnących nabyć umiejętności zarządzania wagą poprzez zmianę myślenia, przekonań i nawyków związanych z żywieniem oraz aktywnością fizyczną... »