Darmowa wyszukiwarka plików w serwisie Chomikuj.pl Darmowa wyszukiwarka plików w serwisie Chomikuj.pl

Informacje o Chomikuj.pl

Czym jest serwis Chomikuj.pl?

Chomikuj.pl to internetowy dysk, na którym możesz za darmo i bez żadnych ograniczeń przechowywać swoje pliki, takie jak: filmy, muzykę, gry, programy, ebooki, zdjęcia, dokumenty i inne. Serwis umożliwia także udostępnianie plików znajomym oraz przeglądanie, pobieranie i komentowanie zawartości kont innych użytkowników.

Główną cechą, która wyróżnia Chomikuj.pl spośród innych serwisów hostingowych i wpływa na jego coraz większą popularność, jest skupiająca się wokół plików silnie zintegrowana społeczność internautów. Portal stanowi multimedialną platformę rozrywkową, dzięki której każdy może pobierać pliki z kont innych użytkowników, a także swobodnie się z nimi komunikować. Chomikuj.pl jest ciekawy i wyjątkowy także pod względem oprawy graficznej oraz zastosowanych nazw podstawowych elementów i funkcji, i tak: każdy użytkownik jest chomikiem, internetowy dysk to spiżarnia, a kopiowanie plików od innych – to chomikowanie.

Na swoim Chomiku możesz tworzyć piękne albumy zdjęć (zobacz przykładowy album). Jeżeli nie masz jeszcze własnego Chomika – wyhoduj go tutaj.

W portalu Chomikuj.pl przechowywanych jest obecnie grubo ponad miliard plików (!), a dzienna liczba osób odwiedzających serwis, szacowana jest na około 5 mln.

Jak pobierać z Chomikuj.pl za darmo?

Za każdym razem, gdy ktoś pobiera z Twojego Chomika plik większy niż 1 MB, otrzymujesz Chomikowe Punkty. Im większy plik, tym więcej punktów. Gdy uzbierasz ich już odpowiednią ilość, możesz wymienić je na dodatkowy transfer, a nawet ulepszyć swoje konto! Nie płacąc nic, możesz więc mieć konto takie jak Chomik Explorer lub Chomik Maniac, które pozwolą Ci pobierać pliki do woli oraz korzystać z innych dodatkowych funkcji, które serwis Chomikuj.pl oferuje jedynie posiadaczom płatnych kont.

Innym sposobem na darmowe pobieranie z Chomikuj.pl jest znalezienie użytkowników, którzy udostępniają darmowy (free) transfer plików. Listę Chomików udostępniających pliki za free znajdziesz między innymi tutaj: Free transfer – Chomikuj.pl.

Do czego służy Program Partnerski Chomika?

Uwaga: Dnia 18 maja 2012 r. Program Partnerski Chomika został zamknięty. Znajdujące się poniżej informacje mają charakter wyłącznie archiwalny.

Chomikuj.pl to nie tylko spiżarnia na pliki, ale również miejsce, w którym możesz zarabiać pieniądze! Możliwość taką daje Program Partnerski Chomika, który jest częścią serwisu Chomikuj.pl i dzięki któremu możesz zarabiać nawet kilkaset złotych miesięcznie, bez wychodzenia z domu!

Zarabianie w Programie Partnerskim Chomika jest banalnie proste – polega na kierowaniu internautów na strony portalu Chomikuj.pl, za co otrzymuje się prowizje od dokonanych przez nich zakupów usług, takich jak abonament kont czy dodatkowy transfer.

Aby zacząć zarabiać w Programie Partnerskim Chomika, należy posiadać konto w serwisie Chomikuj.pl. Jeżeli nie masz jeszcze swojego konta – możesz założyć je TUTAJ. Założenie konta (zwanego także Chomikiem) jest całkowicie darmowe i umożliwia korzystanie z najważniejszych funkcji serwisu, w tym również z Programu Partnerskiego Chomika.

Po założeniu konta i zalogowaniu się na nim, należy przejść do panelu administracyjnego Programu Partnerskiego, zaakceptować regulamin i wypełnić krótki formularz, podając m.in. swoje imię, nazwisko oraz numer konta bankowego, na które będą przelewane zarobione przez Ciebie pieniądze.

Mechanizm zarabiania

 1. Podajesz innej osobie specjalny link do serwisu bądź też umieszczasz go gdzieś w internecie (na swojej stronie internetowej, blogu, forum, w serwisie społecznościowym itp.)

 2. Inna osoba wchodzi przez Twój link na strony serwisu i od tej chwili, dzięki systemowi Programu Partnerskiego Chomika, serwis pamięta już, że to dzięki Tobie trafiła ona na Chomikuj.pl

 3. Otrzymujesz prowizję od każdej wykupionej przez tę osobę usługi w serwisie (nawet w miesiąc po kliknięciu w Twój odnośnik!)

 4. Ponadto – jeżeli osoba, której polecisz serwis zdecyduje się także skorzystać z Programu Partnerskiego Chomika, otrzymasz dodatkowy procent od jej zarobków!

Sposoby zarabiania:

 1. Linki i bannery

  Korzystając z zakładki "Kreator odnośników i bannerów" (w panelu administracyjnym programu partnerskiego) możesz generować specjalne odnośniki. Mogą one prowadzić do różnych stron serwisu, chomików i mieć różną formę – banner lub link tekstowy. Łączy je jednak to, że każdy z nich zawiera informację o tym, że to właśnie Ty ten odnośnik stworzyłeś.

  Jeżeli umieścisz go gdzieś w internecie (poza portalem Chomikuj.pl) a inna osoba, która nie posiada jeszcze swojego konta na Chomikuj.pl, trafi dzięki niemu do portalu – wówczas otrzymasz prowizję od zakupów (np. dodatkowego transferu bądź abonamentu konta) dokonanych przez tę osobę w przeciągu miesiąca od kliknięcia w odnośnik.

 2. Osoby polecone

  Jeżeli osoba, która dzięki Twoim linkom trafiła na strony portalu w przeciągu miesiąca od kliknięcia w Twój odnośnik zapisze się także do Programu Partnerskiego Chomika – będziesz otrzymywać prowizję od jej zarobków wygenerowanych dzięki programowi partnerskiemu!

  W zakładce "Statystyki i zarobki" (w panelu administracyjnym programu partnerskiego) możesz śledzić bieżące przychody oraz klikalność swoich linków. Możesz dokładnie kontrolować swoje zarobki!

Aktualne prowizje w Programie Partnerskim Chomika

Prowizje w Programie Partnerskim Chomika

Pomoc Prowizja bezpośrednia – to procent wartości danej usługi, jaką otrzymasz, kiedy osoba przez Ciebie polecona wykupi tę usługę.

Pomoc Prowizja od osoby poleconej – to procent prowizji, jaki dostaniesz, liczony od zarobku innej osoby, która zapisze się do Programu Partnerskiego Chomika z Twojego polecenia.

Zacznij zarabiać na Chomikuj.pl!

Jeżeli chcesz podreperować swój domowy budżet i myślisz o tym jak dorobić do pensji – nie zwlekaj, kliknij w poniższy banner, załóż konto na Chomikuj.pl i zacznij zarabiać w Programie Partnerskim Chomika!

Chomikuj.pl