Darmowa wyszukiwarka plików w serwisie Chomikuj.pl Darmowa wyszukiwarka plików w serwisie Chomikuj.pl

Darmowa wyszukiwarka zawsze pod ręką

Mini wersja wyszukiwarki, do umieszczenia w profilu swojego Chomika

Informacje: Mini wyszukiwarka to zmniejszona wersja darmowej wyszukiwarki Chomikuj-wyszukiwarka.eu, w postaci widżetu, do umieszczenia w profilu swojego Chomika. Dzięki temu widżetowi zyskujesz łatwy dostęp do wyszukiwarki oraz znacznie skracasz czas, potrzebny do przeszukania zasobów serwisu Chomikuj.pl (wyniki wyszukiwania z mini wyszukiwarki są bowiem wyświetlane wprost na Twoim Chomiku, bez przeładowywania strony! «sprawdź»). Mini wyszukiwarka w swoim działaniu przypomina serwisową wyszukiwarkę z Chomikuj.pl, z tą różnicą, że dzięki zastosowaniu technologii Google jest o wiele szybsza, dokładniejsza i zawsze za darmo.

Dostępne są następujące style mini wyszukiwarki:

Styl – Gold Nowość!

Wyszukiwarka stworzona z myślą o użytkownikach, którzy nie posiadają treści w polu „Opis Chomika”. Zobacz szczegółowe informacje o wyszukiwarce „Gold”.

Styl – Blue

Styl – Green

Styl – Orange

Aby wstawić mini wyszukiwarkę do swojego Chomika:

  1. Zaloguj się na swoim koncie w serwisie Chomikuj.pl jako właściciel

  2. Wejdź do edycji ustawień swojego Chomika klikając na edytuj mój profil i opcje

  3. W zakładce "Informacje o Chomiku" kliknij przycisk HTML (zobacz screen)

  4. Skopiuj kod wybranej mini wyszukiwarki i wklej do "Edytora źródła HTML"

    Uwaga: Jeżeli w "Edytorze źródła HTML" masz już jakąś treść i nie wiesz, w którym miejscu wkleić kod – proponuję zrobić to na początku (zobacz screen). Natomiast, jeżeli nie masz tam żadnej treści lub masz jej niewiele, to może się okazać, że okno dla wyników wyszukiwania jest zbyt małe, wtedy, aby je powiększyć, skopiuj następujący kod HTML: <p>&nbsp;</p> i wklej kilka razy zaraz za kodem wyszukiwarki (1 kod: <p>&nbsp;</p> = 1 Enter). Poza tym nie polecam wklejać kodu przeglądarką Internet Explorer, ponieważ w zależności od wersji, może ona powodować zablokowanie aktywnych elementów wyszukiwarki (tj. pole tekstowe i przycisk). Najlepsza do tego celu będzie Mozilla Firefox, Opera lub Google Chrome.

  5. Zaakceptuj zmiany w zawartości HTML klikając przycisk Aktualizuj

  6. Zapisz zmiany i ciesz się w pełni darmową wyszukiwarką plików w serwisie Chomikuj.pl :)

Linki do darmowej wyszukiwarki:

Aby mieć łatwy dostęp do darmowej wyszukiwarki, skopiuj wybrany kod odnośnika i wklej na swojej stronie, blogu, forum (forumowa sygnatura) oraz wszędzie tam, gdzie przyda się Tobie lub innym.

Uwaga: Jeżeli czegoś nie rozumiesz lub masz jakiś problem z mini wyszukiwarką – przejdź do mojego Chomika i wyślij prywatną wiadomość z pytaniem. Na wszystkie pytania postaram się odpowiadać (w miarę możliwości) jeszcze tego samego dnia.