Darmowa wyszukiwarka plików w serwisie Chomikuj.pl Darmowa wyszukiwarka plików w serwisie Chomikuj.pl

Nowości na Chomikuj.pl – Ebooki

Informacje: Znajdziesz tutaj ebooki, które możesz pobrać bezpośrednio z tej strony, bez przechodzenia do portalu Chomikuj.pl. Pobieranie (jak wszystko na chomikuj-wyszukiwarka.eu) jest całkowicie darmowe, więc nie musisz się martwić o stan swojego transferu, co pewnie miałoby miejsce, gdybyś pobierał/ała te ebooki z serwisu Chomikuj.pl. Wszystkie znajdujące się tutaj ebooki mogą być kopiowane i dowolnie rozprowadzane w sieci – pod jednym tylko warunkiem, że zostanie zachowana ich oryginalna forma. Po więcej darmowych ebooków zapraszam do mojego Chomika.

Sztuka bycia wielkim - ebook

Sztuka bycia wielkim - ebook

Autor: Wallace D. Wattles

Kategoria: Ebooki

Format: Ebook w PDF

Ebook dla wszyskich, którzy chcą czerpać z życia jak najwięcej, poprzez jak najlepsze wykorzystanie własnych możliwości. Autor krok po kroku przeprowadzi Cię przez wielki sekret, który niegdyś był zarezerwowany tylko dla władców. Istnieje źródło władzy w każdym człowieku. Poprzez mądre wykorzystanie oraz ukierunkowanie tego źródła człowiek może doskonalić swoje zdolności umysłowe. Posiada on bowiem wrodzoną siłę, dzięki której może rozwijać się w którymkolwiek kierunku zapragnie, a możliwości jego rozwoju są nieograniczone. »

GPW I - Giełda Papierów Wartościowych w praktyce - ebook

GPW I - Giełda Papierów Wartościowych w praktyce - ebook

Autor: Marcin Krzywda

Kategoria: Ebooki

Format: Ebook w PDF

Ebook „GPW – Giełda Papierów Wartościowych w praktyce” to pierwsza część serii GPW autorstwa Marcina Krzywdy, który jest inwestorem giełdowym z ponad 10-letnim stażem. Wszystkie części serii oparł na własnych doświadczeniach inwestycyjnych i wiedzy na temat GPW. Dzięki ebookowi „GPW I – Giełda Papierów Wartościowych w praktyce” możesz już za chwilę odkryć, jak funkcjonuje giełda i jak zacząć na niej zarabiać. Co więcej, otwierając internetowy rachunek w domu maklerskim, możesz kontrolować sytuację, obserwować wykresy, kupować i sprzedawać papiery wartościowe, nie wychodząc nawet w tym celu z domu. Zmuś swoje pieniądze, aby na Ciebie pracowały. »

Sztuka bycia zdrowym - ebook

Sztuka bycia zdrowym - ebook

Autor: Wallace D. Wattles

Kategoria: Ebooki

Format: Ebook w PDF

Prawdziwe Źródło Zdrowia jest w nas samych. Wystarczy tylko przyciągnąć do swojego życia odpowiednie myśli, aby cieszyć się zdrowiem. Człowiek jest ośrodkiem myślącym, zdolnym tworzyć myśli; ponieważ nie wie wszystkiego, popełnia błędy i myśląc, może się mylić. Nie wiedząc wszystkiego, za prawdziwe przyjmuje rzeczy, które takie nie są. Człowiek w swoim umyśle tworzy myśl o chorym i nieprawidłowym działaniu; wypacza w ten sposób działanie źródła zdrowia, powodując jego nieprawidłowe funkcjonowanie; sam stwarza dolegliwości we własnym ciele. Wiedza zawarta w tym ebooku uświadomi Ci, jak Twoje przekonania oraz myśli potrafią kształtować stan Twojego zdrowia. »

Czas na giełdę! - ebook

Czas na giełdę! - ebook

Autor: Daniel Sokołowski

Kategoria: Ebooki

Format: Ebook w PDF

Gdy słyszysz o zarabianiu na giełdzie, rynkach kapitałowych oraz zbijaniu fortuny na handlu ropą, złotem i walutach, to czy coś nie podpowiada Ci, że warto byłoby się TYM wreszcie zająć? Być może chciałbyś zrobić pierwszy krok w tym kierunku, ale jeszcze inna część Ciebie mówi: jeszcze nie teraz. Niestety z takim podejściem możesz nigdy nie wystartować do wyścigu o prawdziwe pieniądze. Właśnie teraz masz szansę podjąć decyzję i zapoznać się z ebookiem, który pozwoli Ci krok po kroku inwestować realne pieniądze, tak aby pracowały one z zyskiem dla Ciebie. Ebook „Czas na giełdę!” to kompendium wiedzy o grze i zarabianiu na giełdzie... »

Mężczyzna od A do Z (Nowa edycja) - ebook

Mężczyzna od A do Z (Nowa edycja) - ebook

Autor: Piotr Mart

Kategoria: Ebooki

Format: Ebook w PDF

Jak zrozumieć mężczyznę i dzięki temu tworzyć udany, szczęśliwy, przyjacielski związek? Mężczyźni w oczach kobiet to czasem istoty z innej planety. Nie wiadomo, dlaczego robią to, co robią, mówią to, co mówią lub NIE reagują w sposób, w jaki byśmy sobie życzyły. Wielu kobietom wydaje się, że przecież doskonale znają swojego mężczyznę i nie potrzebują o jego zachowaniu żadnych dodatkowych informacji. Jak bardzo są zszokowane po przeczytaniu tego ebooka, który ujawnia tajemnice mężczyzn i tego, co tak naprawdę myślą, czują i czego potrzebują. Jak bardzo przydałyby Ci się informacje, które pomogłyby Ci wreszcie rozgryźć mężczyznę? Myślę, że niejedna kobieta chciałaby zrozumieć, co stoi za zachowaniem swojego partnera i umieć nim tak pokierować, żeby pozytywnie wpłynęło to na Wasz związek. Tę tajemnicę zdradzi Ci sam... mężczyzna. »

Księga est - ebook

Księga est - ebook

Autor: Luke Rhinehart

Kategoria: Ebooki

Format: Ebook w PDF

Litera po literze, słowo po słowie – unikalny zapis LEGENDARNEJ terapii est, która w sposób niezwykły może odmienić Twoje życie, tak jak zmieniła życie tysięcy osób, które brały w niej udział. Est, czyli Erhard Seminars Training (Seminaria Treningowe Erharda) – to rozwijający się w USA w latach 70. i 80. program treningowy łączący najskuteczniejsze formy terapii. Est rozwijało się w Stanach Zjednoczonych w tak dynamiczny sposób, że w roku 1976 na udział w terapii trzeba było czekać aż dwa miesiące. Do dnia dzisiejszego liczba osób, które ukończyły est, przekracza kilkaset tysięcy osób. O fenomenie est świadczy również ilość sławnych osób, które dzięki est zmieniły swoje życie... »

Jak pracując mniej, zarabiać więcej - ebook

Jak pracując mniej, zarabiać więcej - ebook

Autor: Wiesław Kluz

Kategoria: Ebooki

Format: Ebook w PDF

Finansowa inteligencja nie charakteryzuje się ilością zarabianych pieniędzy, ale tym, ile możesz ich zatrzymać i tym, co zrobisz, by na ciebie intensywnie pracowały. Z tym ebookiem możesz spokojnie wygrać milion! Sięgaj po tę publikację oraz inne dotyczące inteligencji finansowej jak najczęściej! Jeżeli od kilku lat ktoś wpajał Ci, że tylko „ciężką pracą ludzie się bogacą”, to musisz teraz odwrócić tę sytuację. Musisz tyle samo razy usłyszeć od autorytetów w dziedzinie finansów: „myśl, bogać się i wykorzystuj pieniądze, aby na Ciebie zarabiały”... »

Spotkanie z klientem - ebook

Spotkanie z klientem - ebook

Autor: Artur Wojciechowski

Kategoria: Ebooki

Format: Ebook w PDF

„Spotkanie z Klientem” to poradnik skupiony na tym, jak skutecznie przeprowadzić rozmowę handlową. W ebooku znajdziesz szczegółową wiedzę na temat każdego kolejnego kroku – od przygotowania do spotkania, po zamknięcie sprzedaży. Opisane w nim zostały także metody postępowania dla różnych wariantów, w zależności od rozwoju sytuacji na spotkaniu. Największym atutem tej wiedzy jednak, jest to, że każdy opisany w ebooku sposób i metoda zostały sprawdzone w praktyce przez Autora, w Polskich realiach. Artur Wojciechowski wykuwał tę wiedzę krok po kroku przez ponad 15 lat swojej kariery sprzedawcy, doradcy finansowego i trenera sprzedaży. Zatem masz całkowitą pewność, że wiedza zawarta w tym ebooku, jest gotowa do wcielenia w życie niemal od zaraz. »

Daj jej orgazm - ebook

Daj jej orgazm - ebook

Autor: Malwina Gartner

Kategoria: Ebooki

Format: Ebook w PDF

Jak stać się 100% kochankiem i poznać sekret długotrwałych orgazmów? Ten ebook to już trzecia publikacja autorki. Poprzednie dwie „Już nie będę taki szybki” i „Prawdziwy mężczyzna” nie tylko stały się zaskakującymi bestsellerami, ale także pomogły wielu mężczyznom w Polsce rozwiązać ich problemy. Jeżeli chcesz naprawdę być 100% kochankiem, nie możesz bazować tylko i wyłącznie na intuicji i wiedzy zdobytej od kolegów przy piwie. W większości przypadków będą opowiadać o swoich fantazjach erotycznych, a nie o prawdziwych doznaniach. Największy paradoks, dostrzegany tylko przez prawdziwych mistrzów rozkoszy, polega na tym, że najwięcej o potrzebach kobiety powie Ci właśnie kobieta. »

Ekonomia przetrwania - ebook

Ekonomia przetrwania - ebook

Autor: Wojciech Głąbiński

Kategoria: Ebooki

Format: Ebook w PDF

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje pieniądze, stosując proste zasady ekonomii. W przypadku tego ebooka masz do czynienia z całkowicie innym ujęciem tematyki finansów. Autor skupia się na tym, jak podejmować mądre decyzje w kluczowych momentach życia, takich jak zakup mieszkania, inwestycję oszczędności czy nawet podpisanie jakiejkolwiek umowy, która może mieć wpływ na stan Twojego konta. Są to konkretne rady, które wykształcą w Tobie nawyk mądrego zarządzania pieniędzmi. Z ebooka dowiesz się, jak zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych. »

« Poprzednia 1 2 3 Następna »