Darmowa wyszukiwarka plików w serwisie Chomikuj.pl Darmowa wyszukiwarka plików w serwisie Chomikuj.pl

Nowości na Chomikuj.pl

Informacje: Znajdziesz tutaj opisy plików (nowości), których nazwy wyszukiwarka znalazła ostatnio na kontach użytkowników portalu Chomikuj.pl. Po kliknięciu na okładkę lub nazwę wybranego pliku, rozpocznie się jego wyszukiwanie. Jeżeli wyniki wyszukiwania nie będą zadowalające, możesz zmodyfikować zapytanie, dodając do nazwy wyszukiwanego pliku interesujące Cię słowa, np. jeżeli klikniesz w okładkę filmu „Atlas chmur” i będziesz chciał/ała, aby dialogi tego filmu były w języku polskim, to zaraz po tytule dodaj: lektor pl. Tak samo należy postąpić, jeżeli film ma być określonego formatu, np.: avi, rmvb bądź mp4 itp.

Pokusa – The Paperboy (film 2013)

Pokusa - The Paperboy - film 2013

Gatunek: Thriller

Produkcja: USA

Premiera: 4 stycznia 2013 (Polska)

Reżyseria: Lee Daniels

Aktorzy: Zac Efron, Matthew McConaughey

Kategoria: Filmy

Dziennikarz Ward James ( Matthew McConaughey) po latach powraca do rodzinnego miasteczka na Florydzie, aby zbadać sprawę więźnia Hillary Van Wettera (John Cusack). Wina Hillary'ego budzi w Wardzie wiele wątpliwości. Wraz z bratem Jackiem (Zac Efron) i narzeczoną skazańca Charlotte (Nicole Kidman) prowadzą śledztwo, które ma doprowadzić do uniewinnienia więźnia. W świetle nowych faktów, bracia próbują doprowadzić do ponownego procesu. Sytuacja zaczyna się komplikować, gdy Jack zakochuje się w Charlotte.

Bejbi blues (film 2013)

Bejbi blues - film 2013

Gatunek: Dramat obyczajowy

Produkcja: Polska

Premiera: 4 stycznia 2013 (Polska)

Reżyseria: Katarzyna Rosłaniec

Aktorzy: Magdalena Berus, Nikodem Rozbicki

Kategoria: Filmy

Katarzyna Rosłaniec, reżyserka kultowych i wielokrotnie nagrodzonych „Galerianek”, przedstawia historię niedojrzałej 17-latki, która zostaje matką. Chciała mieć dziecko, bo fajnie jest mieć dziecko. Wszystkie młode gwiazdy jak Britney Spears czy Nicole Richie mają dzieci. Ale dlaczego tak naprawdę Natalia zdecydowała się na macierzyństwo w tak młodym wieku? Może odpowiedź kryje się w tym co piszą nastolatki na internetowych forach? Chcą mieć dziecko, żeby w końcu ktoś je naprawdę kochał, żeby same miały kogoś do kochania.

Strażnicy marzeń – Rise of the Guardians (film 2013)

Strażnicy marzeń - Rise of the Guardians - film 2013

Gatunek: Animacja, Familijny, Przygodowy

Produkcja: USA

Premiera: 4 stycznia 2013 (Polska)

Reżyseria: Peter Ramsey

Aktorzy:

Kategoria: Filmy

Jack Mróz – urwisowaty chłopak władający chłodem, zostaje zwerbowany przez swojego stwórcę do drużyny Strażników, która troszczy się o dobro dzieci na całym świecie. Kiedy siły zła zagrożą pięknu snów najmłodszych i ich bezpieczeństwu wraz z Zębową Wróżką, Piaskowym Dziadkiem, Zającem Wielkanocnym i drużyną Świętego Mikołaja ruszy do walki o wiarę w symbole świąt i uszczęśliwiających wierzeń. Będzie to dla chłopca lekcja dojrzałości odpowiadająca na najważniejsze pytania.

Kochankowie z Księżyca. Moonrise Kingdom (film 2012)

Kochankowie z Księżyca. Moonrise Kingdom - film 2012

Gatunek: Dramat, Komedia, Romans

Produkcja: USA

Premiera: 30 listopada 2012 (Polska)

Reżyseria: Wes Anderson

Aktorzy: Bruce Willis, Edward Norton

Kategoria: Filmy

Lata sześćdziesiąte XX wieku. Sam (Jared Gilman) i Suzy (Kara Hayward), para zakochanych w sobie nastolatków, postanawiają uciec z miasteczka w Nowej Anglii, w którym się wychowują. Lokalne władze uznają ich za zaginionych. Rozpoczynają się poszukiwania, którymi dowodzą kapitan Sharp (Bruce Willis) oraz rodzice dziewczynki (Bill Murray, Frances McDormand).

7 psychopatów (film 2012)

7 psychopatów - film 2012

Gatunek: Komedia kryminalna

Produkcja: Wielka Brytania

Premiera: 30 listopada 2012 (Polska)

Reżyseria: Martin McDonagh

Aktorzy: Colin Farrell, Sam Rockwell

Kategoria: Filmy

Czarna komedia o scenarzyście Martym (Colin Farrell), który akurat kończy pisać scenariusz zatytułowany „Siedmiu psychopatów”. Aby tego dokonać potrzebuje jedynie odrobiny skupienia i inspiracji. Jego najlepszy przyjaciel, bezrobotny aktor Billy (Sam Rockwell), który dorabia sobie jako złodziej psów, zrobi wszystko, żeby pomóc swojemu kumplowi. Pech chce, że w tym samym czasie Billy wraz ze swym wspólnikiem Hansem (Christopher Walken) skradli ukochanego psa szalonego gangstera, który nie powstrzyma się przed niczym, by go odzyskać.

Operacja Argo (film 2012)

Operacja Argo - film 2012

Gatunek: Dramat, Thriller

Produkcja: USA

Premiera: 30 listopada 2012 (Polska)

Reżyseria: Ben Affleck

Aktorzy: Ben Affleck, Bryan Cranston

Kategoria: Filmy

Oparty na prawdziwych wydarzeniach film „Argo” jest kroniką tajnej operacji ratowania sześciu Amerykanów. 4 listopada 1979 roku, w momencie, gdy irańska rewolucja osiąga temperaturę wrzenia, bojownicy szturmują ambasadę USA w Teheranie, biorąc 52 Amerykanów jako zakładników. Jednak w samym środku chaosu sześciu z nich udaje się wymknąć i znaleźć schronienie w domu ambasadora Kanady. Wiedząc, że ich odnalezienie i zabicie jest tylko kwestią czasu, specjalista od eksfiltracji w CIA, Tony Mendez (Ben Affleck) wpada na ryzykowny plan wydostania ich z kraju.

Atlas chmur (film 2012)

Atlas chmur - film 2012

Gatunek: Dramat, Science fiction

Produkcja: Hongkong, Niemcy, Singapur, USA

Premiera: 23 listopada 2012 (Polska)

Reżyseria: Tom Tykwer, Lana i Andy Wachowski

Aktorzy: Tom Hanks, Halle Berry

Kategoria: Filmy

Największe filmowe widowisko 2012 roku, oparte na bestsellerowej epopei Davida Mitchella, którego styl krytycy porównują do estetyki dzieł Vladimira Nabokova, a oryginalną wizję świata do spostrzeżeń takich mistrzów jak Umberto Eco, Haruki Murakami i Philip K. Dick. W filmie śledzimy losy postaci z różnych epok i zakątków świata, których najbardziej błahe decyzje i czyny mają daleko idący wpływ na teraźniejszość, przyszłość, a nawet przeszłość naszej planety. „Atlas chmur” jest ucztą nie tylko dla wielbicieli zapierających dech w piersiach opowieści przygodowych, ale także spostrzegawczych miłośników X Muzy. Każda z gwiazd występuje w filmie w kilku nierozpoznawalnych na pierwszy rzut oka wcieleniach, dając popis wirtuozerskiej gry i ironicznego dystansu do swojego dotychczasowego wizerunku.

Looper – Pętla czasu (film 2012)

Looper - Pętla czasu - film 2012

Gatunek: Akcja, Science fiction

Produkcja: Chiny, USA

Premiera: 2 listopada 2012 (Polska)

Reżyseria: Rian Johnson

Aktorzy: Joseph Gordon-Levitt, Bruce Willis

Kategoria: Filmy

W roku 2072 podróże w czasie są już rzeczywistością. Organizacje przestępcze wykorzystują je do eliminacji niewygodnych ludzi. Wysyłają ich w przeszłość, gdzie są oni zabijani przez płatnych zabójców zwanych Loopers. W roku 2042 najlepszy z Looperów otrzymuje zadanie: zlikwidować przysłanego z przyszłości mężczyznę o imieniu Joe. Problem w tym, że rozpoznaje w nim samego siebie z przyszłości. Chwila wahania kosztuje go bardzo wiele – cel ucieka, a zleceniodawcy z przyszłości nie tolerują najmniejszej wpadki...

Asterix i Obelix: W służbie Jej Królewskiej Mości (film 2012)

Asterix i Obelix: W służbie Jej Królewskiej Mości - film 2012

Gatunek: Familijny, Komedia, Przygodowy

Produkcja: Francja, Hiszpania, Węgry, Włochy

Premiera: 2 listopada 2012 (Polska)

Reżyseria: Laurent Tirard

Aktorzy: Gérard Depardieu, Edouard Baer

Kategoria: Filmy

Rok 50 p.n.e. – głodny podbojów Juliusz Cezar rozpoczyna BITWĘ O ANGLIĘ, wykorzystując perfidnie narodową skłonność Brytów do tradycyjnej przerwy na wrzątek. Królowa Brytów Kordelia wysyła z tajną misją specjalną swego agenta – sir Mentafixa, który ma odnaleźć galijską „willidż” z LICENCJĄ NA OPIERANIE... się siłom Rzymu. Dzielni Galowie Asterix i Obelix podejmują wyzwanie i wyruszają na odsiecz Jej Królewskiej Mości. Mają ze sobą tajną broń przeciw Cezarowi – beczkę magicznej mikstury Panoramiksa oraz niesfornego młodziana imieniem Skandalix, na każdym krok ściągającego na nich kłopoty. Spotkanie Galów, Brytów i Rzymian prowadzi do serii arcyzabawnych nieporozumień, w które zaplątani są jeszcze m.in. najemnicy z Normandii, piraci, złodzieje, dżentelmeni, futboliści, angielskie damy, kaci i nielegalni imigranci.

Paranormal Activity 4 (film 2012)

Paranormal Activity 4 - film 2012

Gatunek: Horror

Produkcja: USA

Premiera: 19 października 2012 (Polska)

Reżyseria: Henry Joost, Ariel Schulman

Aktorzy: Katie Featherston, Kathryn Newton

Kategoria: Filmy

Kolejna odsłona kultowej serii. Spokój w podmiejskim domu jest tylko pozorny. Minęło 6 lat od chwili, gdy w niewytłumaczalny sposób z tego domu zniknęli jego mieszkańcy. Ale przekleństwo, ciążące nad okolicą, nie zniknęło wraz z nimi. Oto nowa historia i nowa rodzina, prowadząca normalne życie. Tyle tylko, że ich nowi sąsiedzi są jacyś... inni. W dodatku od czasu, gdy się wprowadzili, zaczęły się dziać dziwne rzeczy. Ale to, że światła się zapalają i gasną, że słychać jakieś dziwne odgłosy, to nic. Bo dopiero kiedy nadchodzi noc, budzą się prawdziwe demony...