Darmowa wyszukiwarka plików w serwisie Chomikuj.pl Darmowa wyszukiwarka plików w serwisie Chomikuj.pl

Nowości na Chomikuj.pl

Znajdziesz tutaj opisy plików-nowości, których nazwy wyszukiwarka znalazła ostatnio na kontach użytkowników portalu Chomikuj.pl. Po kliknięciu na nazwę lub okładkę danego pliku, rozpocznie się jego wyszukiwanie. Jeżeli wyniki wyszukiwania nie będą zadowalające, możesz zmodyfikować zapytanie, dodając do nazwy szukanego pliku interesujące Cię słowa, np. jeżeli klikniesz w okładkę filmu „Ślicznotki” i będziesz chciał/ała, aby dialogi tego filmu były przetłumaczone na język polski, to zaraz po tytule dodaj: Lektor PL. W podobny sposób należy postąpić, jeżeli film ma mieć określony format, np.: AVI, RMVB, MPG, MKV, WMV, MP4, 3GP itp.

Zombieland: Kulki w łeb (film 2019)

Zombieland: Kulki w łeb - film 2019

Gatunek: Horror, Komedia

Produkcja: USA

Premiera: 9 października 2019 (świat)

Reżyseria: Ruben Fleischer

Aktorzy: Woody Harrelson, Jesse Eisenberg

Kategoria: Filmy

Nadszedł czas, by ponownie rozprawić się z zombie. Tym razem spotkamy się w okolicach Białego Domu. Od czasu powstania pierwszego filmu, na świecie pojawiło się mnóstwo nowych zombie, a te, które przetrwały – ewoluowały. I choć z zombie walczyć niełatwo, czasem najtrudniej stawić czoła... rodzinie, zwłaszcza tak złośliwej i nieprzebierającej w środkach rodzinie.

Ślicznotki (film 2019)

Ślicznotki - film 2019

Gatunek: Komedia kryminalna

Produkcja: USA

Premiera: 7 września 2019 (świat)

Reżyseria: Lorene Scafaria

Aktorzy: Constance Wu, Jennifer Lopez

Kategoria: Filmy

Dziewczyny pracujące w jednym z najmodniejszych klubów go-go w Nowym Jorku tracą wszystkie oszczędności w wyniku krachu finansowego 2008 roku. Cały świat za kryzys wini nadzianych finansistów z Wall Street, którzy są częstymi gośćmi klubu. Szastają forsą niczym Wilki z Wall Street, podczas gdy ofiary ich machinacji nie mają z czego żyć. Dziewczyny postanawiają wymierzyć im sprawiedliwość i odzyskać stracone pieniądze. Pod wodzą pięknej i znającej życie Ramony organizują błyskotliwy przekręt. Wykorzystując swoje wdzięki i znajomość męskiej psychiki, sprawiają, że rekiny finansjery łykają przynętę jak płotki. Forsa płynie szerokim strumieniem, a dziewczyny rzucają się w wir szalonego i rozrzutnego życia. Wkrótce zachłyśnięte sukcesem i słodkim smakiem zemsty zaczynają tracić czujność...

Joker (film 2019)

Joker - film 2019

Gatunek: Dramat, Kryminał

Produkcja: Kanada, USA

Premiera: 31 sierpnia 2019 (świat)

Reżyseria: Todd Phillips

Aktorzy: Joaquin Phoenix, Robert De Niro

Kategoria: Filmy

Arthur Fleck nie ma łatwego życia. Dorabia na ulicach Gotham w roli klauna, ale natyka się na przybierający na intensywności społeczny ostracyzm, wliczając w to przemoc fizyczną. Próbuje śmiać się ze swej mizernej doli na scenie, licząc na karierę komika stand-upowego, ale widzowie z jakiegoś powodu nie chcą się śmiać. Gdy wraca do domu komunikacją miejską, często wpada w niekontrolowany śmiech, a siedzący obok pasażerowie nie rozumieją, że jest to przypadłość medyczna. Jedynie w mizernym mieszkaniu, które dzieli z ukochaną matką wierzącą, że jej dawny pracodawca, Thomas Wayne, wyciągnie ich z dołka, Arthur Fleck czuje się w pełni sobą. Zwłaszcza gdy ogląda programy telewizyjne, na które może projektować swe skromne marzenia o byciu dowcipnym i docenianym człowiekiem sukcesu, wywołującym uśmiech u wszystkich dookoła. Perfidny los podsunie biednemu Arthurowi okazję do spełnienia części swych fantazji, ale gdy do tego dojdzie, nikomu nie będzie do śmiechu. A przynajmniej nikomu racjonalnemu.

Oficer i szpieg (film 2019)

Oficer i szpieg - film 2019

Gatunek: Biograficzny, Polityczny, Dramat historyczny

Produkcja: Francja, Włochy

Premiera: 30 sierpnia 2019 (świat)

Reżyseria: Roman Polański

Aktorzy: Jean Dujardin, Louis Garrel

Kategoria: Filmy

Film opowiada opartą na faktach historię Alfreda Dreyfusa (Louis Garrel), francuskiego oficera skazanego na dożywocie za zdradę swojej ojczyzny i zesłanego na Wyspę Diabelską u wybrzeży Gujany Francuskiej. Nowy szef wywiadu – Georges Picquart (Jean Dujardin) – wkrótce po uwięzieniu Dreyfusa odkrywa, że dowody przeciwko skazanemu oficerowi zostały spreparowane. Wbrew swoim przełożonym, Picquart postanowi ujawnić prawdę za wszelką cenę. Stawką w tej grze jest nie tylko błyskotliwie rozpoczęta kariera Picquarta, ale i wielki międzynarodowy skandal, który zmieni bieg historii.

Osierocony Brooklyn (film 2019)

Osierocony Brooklyn - film 2019

Gatunek: Dramat, Kryminał

Produkcja: USA

Premiera: 30 sierpnia 2019 (świat)

Reżyseria: Edward Norton

Aktorzy: Edward Norton, Gugu Mbatha-Raw, Alec Baldwin

Kategoria: Filmy

Film „Osierocony Brooklyn”, którego akcja rozgrywa się w latach 50. XX wieku w Nowym Jorku, opowiada historię Lionela Essroga (Norton) – samotnego prywatnego detektywa cierpiącego na zespół Tourette'a. Postanawia on rozwikłać zagadkę morderstwa swojego mentora i jedynego przyjaciela Franka Minny (Willis). Dysponując jedynie kilkoma wskazówkami i własnym obsesyjnym umysłem, Lionel odkrywa pilnie strzeżone sekrety. Trafia z przesiąkniętych ginem klubów jazzowych w Harlemie, do surowych slumsów Brooklynu i wreszcie na pełne przepychu salony najbardziej wpływowych graczy w Nowym Jorku. Stawia czoła zbirom, korupcji i najgroźniejszemu człowiekowi w mieście (Baldwin). Wszystko po to, by uczcić pamięć przyjaciela i ocalić kobietę, która może okazać się dla niego jedynym ratunkiem.

Historia małżeńska (film 2019)

Historia małżeńska - film 2019

Gatunek: Dramat, Komedia

Produkcja: USA

Premiera: 29 sierpnia 2019 (świat)

Reżyseria: Noah Baumbach

Aktorzy: Scarlett Johansson, Adam Driver

Kategoria: Filmy

Nicole (Scarlett Johansson) i Charlie (Adam Driver) to kochająca się para artystów. Wspólnie pracują, wspólnie mieszkają, wspólnie wychowują synka. Wiedzą o sobie wszystko. Kto gdzie zostawia nitkę dentystyczną, kogo jakie prezenty cieszą najbardziej, co kto lubi czytać, a czego nie znosi, kogo rozprasza telewizja. Po kilku latach miłości rozpoznają najdrobniejsze gesty i grymasy, doskonale wiedzą, czego się spodziewać. W swoim „byciu razem” zrośli się niemal w jeden organizm, mimo że każde z nich ma swoje ambicje i marzenia, głęboko skrywane przed tym drugim. Nadchodzi w końcu moment, w którym to one dochodzą do głosu. Wystarczy jedna atrakcyjna propozycja, by choć na jakiś czas uwolnić się od rutyny, poczuć wolność. Czy to oznacza koniec dla pary idealnej?

Ad Astra (film 2019)

Ad Astra - film 2019

Gatunek: Thriller, Science fiction

Produkcja: Brazylia, Chiny, USA

Premiera: 29 sierpnia 2019 (świat)

Reżyseria: James Gray

Aktorzy: Brad Pitt, Tommy Lee Jones

Kategoria: Filmy

Astronauta Roy McBride (Brad Pitt) wyrusza na wyprawę na granice Układu Słonecznego, aby odnaleźć swego zaginionego ojca i odkryć tajemnicę, która zagraża przetrwaniu naszej planety. W czasie swej podróży odkryje sekrety, które postawią pod znakiem zapytania sens ludzkiej egzystencji i nasze miejsce we wszechświecie.

To: Rozdział 2 (film 2019)

To: Rozdział 2 - film 2019

Gatunek: Horror

Produkcja: Kanada, USA

Premiera: 26 sierpnia 2019 (świat)

Reżyseria: Andy Muschietti

Aktorzy: Jessica Chastain, James McAvoy

Kategoria: Filmy

Zło wkrada się do miasteczka Derry położonego w stanie Maine co 27 lat. „To: Rozdział 2” ponownie gromadzi znanych nam z części pierwszej, dorosłych już bohaterów, którzy spotykają się prawie trzydzieści lat po wydarzeniach przedstawionych w filmie „To”.

Świat w ogniu (film 2019)

Świat w ogniu - film 2019

Gatunek: Thriller, Akcja

Produkcja: USA

Premiera: 21 sierpnia 2019 (świat)

Reżyseria: Ric Roman Waugh

Aktorzy: Gerard Butler, Morgan Freeman

Kategoria: Filmy

Gerard Butler powraca jako agent Mike Banning, który tym razem musi stawić czoła FBI i innym tajnym służbom, w walce o swoje dobre imię i życie prezydenta. Po tragicznym ataku terrorystycznym w Londynie, zakrojona na szeroką skalę walka z terroryzmem wydaje się przynosić efekty. Agent Mike Banning wierzy, że najgorsze już za nim. Nie wie, że w najbliższym otoczeniu prezydenta USA są ludzie, którzy chcieliby zmienić porządek panujący na świecie. Wkrótce prezydent znów staje się celem ataku dokonanego przy użyciu najnowocześniejszych technik wojskowych. Giną dziesiątki agentów, a życie głowy państwa wisi na włosku. O zaplanowanie zamachu oskarżony zostaje sam Banning. Ścigany przez wszystkie służby, musi udowodnić swoją niewinność i udaremnić kolejny decydujący atak. Jego jedynym sprzymierzeńcem jest dawno niewidziany ojciec, unikający cywilizacji były żołnierz, który wciąż wiele mógłby swojego syna nauczyć.

Annabelle wraca do domu (film 2019)

Annabelle wraca do domu - film 2019

Gatunek: Horror

Produkcja: USA

Premiera: 26 czerwca 2019 (świat)

Reżyseria: Gary Dauberman

Aktorzy: Vera Farmiga, Patrick Wilson, Mckenna Grace

Kategoria: Filmy

Demonologowie Ed i Lorraine Warren chcą za wszelką cenę uniemożliwić Annabelle dokonywanie kolejnych okrutnych czynów. Przywożą opętaną lalkę do zamkniętego pokoju z niezwykłymi przedmiotami w swoim domu. Układają ją „bezpiecznie” za poświęconym szkłem i proszą księdza o udzielenie błogosławieństwa. Nadchodzi jednak zupełnie bezbożna noc, kiedy Annabelle budzi zamknięte w pokoju złowieszcze duchy, które na swój nowy cel obierają dziesięcioletnią córkę Warrenów Judy i jej przyjaciół.