Darmowa wyszukiwarka plików w serwisie Chomikuj.pl Darmowa wyszukiwarka plików w serwisie Chomikuj.pl

Nowości na Chomikuj.pl – Filmy

Informacje: Znajdziesz tutaj opisy filmów (nowości filmowych), których nazwy wyszukiwarka znalazła ostatnio na kontach użytkowników portalu Chomikuj.pl. Po kliknięciu na okładkę lub nazwę wybranego filmu, rozpocznie się jego wyszukiwanie. Jeżeli wyniki wyszukiwania nie będą spełniały Twoich oczekiwań, możesz zmodyfikować zapytanie, dodając do nazwy wyszukiwanego filmu interesujące Cię słowa, np. jeżeli klikniesz w okładkę filmu „Uprowadzona 2” i będziesz chciał/ała, aby dialogi tego filmu były w języku polskim, to zaraz po tytule dodaj: lektor pl. Jeżeli oprócz polskiego lektora, film ma mieć również określony format, to na końcu dodaj także jego rozszerzenie, czyli wpisz np.: avi, rmvb, wmv, mpeg, flv, 3gp, mp4 itp.

Saga „Zmierzch”: Przed świtem. Część 2 (film 2012)

Saga Zmierzch: Przed świtem. Część 2 - film 2012

Gatunek: Horror, Romans

Produkcja: USA

Premiera: 16 listopada 2012 (Polska)

Reżyseria: Bill Condon

Aktorzy: Kristen Stewart, Robert Pattinson

Kategoria: Filmy

Bella i Edward są wreszcie naprawdę szczęśliwi. Ona należy już w pełni do świata swego ukochanego. Jest istotą nieśmiertelną, obdarzoną niezwykłą mocą. On ma przy sobie dwie ukochane kobiety – żonę i córeczkę Renesmee. Wydaje się, że nic już nie może zmącić ich szczęścia. A jednak rodzina Cullenów staje w obliczu nowego, ogromnego zagrożenia. Gniew Volturi jeszcze nigdy nie był tak wielki. Edward zwołuje wampiry z różnych zakątków świata, aby przeciwstawić się nieuniknionemu atakowi. Dojdzie do walki, która raz na zawsze rozstrzygnie los nieśmiertelnych mieszkańców Forks i podda próbie miłość, która przecież miała trwać wiecznie.

Pokłosie (film 2012)

Pokłosie - film 2012

Gatunek: Dramat, Thriller

Produkcja: Polska

Premiera: 9 listopada 2012 (Polska)

Reżyseria: Władysław Pasikowski

Aktorzy: Ireneusz Czop, Maciej Stuhr

Kategoria: Filmy

Franciszek Kalina (Ireneusz Czop) po latach emigracji przyjeżdża do Polski, zaalarmowany wiadomością, że jego młodszy brat (Maciej Stuhr) popadł w konflikt z mieszkańcami swojej wsi. Po przyjeździe odkrywa, że przyczyną jest mroczna tajemnica sprzed lat. Skłóceni od lat bracia próbują dojść prawdy. Prowadzone przez nich śledztwo zaostrza konflikt, który przeradza się w otwartą agresję. Ujawniona tajemnica odciśnie tragiczne piętno na życiu braci i ich sąsiadów.

Silent Hill: Apokalipsa 3D (film 2012)

Silent Hill: Apokalipsa 3D - film 2012

Gatunek: Horror

Produkcja: Francja, Kanada, USA

Premiera: 2 listopada 2012 (Polska)

Reżyseria: Michael J. Bassett

Aktorzy: Adelaide Clemens, Kit Harington

Kategoria: Filmy

Druga cześć wizjonerskiego horroru opartego na legendarnej grze. Heather przez całe życie ucieka przed niebezpiecznymi i niewytłumaczalnymi siłami. W dniu swoich 18 urodzin, nawiedzona kolejnymi koszmarami i przerażona zniknięciem ojca, dowiaduję się że nie jest osobą za którą się dotychczas uważała. To odkrycie wprowadza ją w głąb malowniczego i przerażającego świata demonów. Jeżeli ich nie zwycięży, utknie w alternatywnej rzeczywistości Silent Hill na zawsze...

Obława (film 2012)

Obława - film 2012

Gatunek: Thriller, Wojenny, Psychologiczny

Produkcja: Polska

Premiera: 19 października 2012 (Polska)

Reżyseria: Marcin Krzyształowicz

Aktorzy: Marcin Dorociński, Maciej Stuhr

Kategoria: Filmy

Akcja „Obławy” rozgrywa się podczas II wojny światowej. Film Marcina Krzyształowicza to z jednej strony partyzancka ballada, pokazująca prawdziwą twarz okupacji, a z drugiej wstrząsający wojenny thriller. Jego głównym bohaterem jest kapral Wydra, żołnierz partyzanckiego oddziału, który zmaga się nie tylko z Niemcami i polskimi zdrajcami, ale także z własną przeszłością...

Bitwa pod Wiedniem (film 2012)

Bitwa pod Wiedniem - film 2012

Gatunek: Przygodowy, Dramat historyczny

Produkcja: Polska, Włochy

Premiera: 12 października 2012 (Polska)

Reżyseria: Renzo Martinelli

Aktorzy: F. Murray Abraham, Enrico Lo Verso

Kategoria: Filmy

Latem 1683 roku trzysta tysięcy wojowników Imperium Osmańskiego pod wodzą Wielkiego Wezyra Kary Mustafy rozpoczyna oblężenie Wiednia. Po ucieczce Cesarza Leopolda los miasta staje się coraz bardziej niepewny. Jeśli Wiedeń upadnie, armia Wielkiego Wezyra bez trudu dotrze aż do Morza Północnego, a potem także do Rzymu. Po wielu tygodniach oblężenia, 12 września 1683 roku, dochodzi do decydującej bitwy. Szale zwycięstwa przechylają się wielokrotnie. W chwili, gdy wszystko zapowiada bliski tryumf armii Wielkiego Wezyra, do boju włączają się polskie wojska. Pod wodzą króla Jana III Sobieskiego husaria stacza morderczą walkę, w której ważą się nie tylko losy miasta, ale i całej Europy.

Uprowadzona 2 (film 2012)

Uprowadzona 2 - film 2012

Gatunek: Sensacyjny

Produkcja: Francja

Premiera: 5 października 2012 (Polska)

Reżyseria: Olivier Megaton

Aktorzy: Liam Neeson, Maggie Grace

Kategoria: Filmy

Po odzyskaniu córki z rąk albańskich porywaczy, Bryan Mills, były agent CIA, myślał, że to już koniec jego kłopotów. Nic bardziej mylnego. Ojciec jednego ze zgładzonych przez Bryana bałkańskich zbirów poprzysiągł zemstę i nie cofnie się przed niczym, aby dopiąć swego. Podczas rodzinnych wakacji w Istambule, Bryan wraz z żoną zostają porwani. Na wolności pozostaje jednak ich córka Kim, która pomoże ojcu wydostać się z niewoli. Teraz Bryan będzie musiał znów użyć wszystkich swych morderczych umiejętności, by ocalić żonę. Czasu pozostało niewiele. Dla porywaczy nie będzie litości.

Kronika opętania (film 2012)

Kronika opętania - film 2012

Gatunek: Horror

Produkcja: Kanada, USA

Premiera: 5 października 2012 (Polska)

Reżyseria: Ole Bornedal

Aktorzy: Jeffrey Dean Morgan, Natasha Calis

Kategoria: Filmy

Clyde i Stephanie Brenek niedawno się rozstali. Podczas weekendowej wyprzedaży garażowej ich najmłodsza córka Em zdobywa tajemniczą, zabytkową skrzynkę z drewna, z zagadkowymi inskrypcjami. Z czasem zachowanie dziewczynki staje się coraz bardziej niepokojące. Em nie sposób oderwać od skrzynki, która z czasem staje się jej prawdziwą obsesją. Zrozpaczona matka zaczyna podejrzewać, że córka cierpi na chorobę psychiczną. Ojciec w poszukiwaniu wyjaśnienia trafia na ślad mistycznych rytuałów mitologii żydowskiej, której częścią jest tajemniczy demon zwany dybukiem...

Dredd 3D (film 2012)

Dredd 3D - film 2012

Gatunek: Akcja, Science fiction

Produkcja: Indie, RPA, USA, Wielka Brytania

Premiera: 28 września 2012 (Polska)

Reżyseria: Pete Travis

Aktorzy: Karl Urban, Olivia Thirlby

Kategoria: Filmy

W niedalekiej przyszłości prawo egzekwują sędziowie. Sami ścigają przestępców, wydają wyroki i wymierzają kary. Losy podejrzanych są wyłącznie w ich rękach. Nic więc dziwnego, że sędziowie budzą lęk i nienawiść w przestępczym świecie. W największej światowej metropolii Mega City One, za szczególnie bezwzględnego wobec bandytów uchodzi sędzia Dredd. Jego wyroki są surowe ale sprawiedliwe, a winnego zawsze spotyka kara. Niejeden przestępca dużo by dał za głowę Dredda. Tymczasem w olbrzymim mieszkalnym gmachu o nazwie Peach Tree Block wybuchają zamieszki. Wszyscy wiedzą, że jest to najbardziej niebezpieczne miejsce w mieście. Budynkiem włada Ma-Ma stojąca na czele bezwzględnego gangu handlarzy narkotyków. Wezwany do zamieszek Dredd jak zwykle pewnie wkracza do akcji. Szybko jednak okazuje się, że tym razem znalazł się w pułapce.

Savages: ponad bezprawiem (film 2012)

Savages: ponad bezprawiem - film 2012

Gatunek: Kryminał, Thriller

Produkcja: USA

Premiera: 28 września 2012 (Polska)

Reżyseria: Oliver Stone

Aktorzy: Taylor Kitsch, Blake Lively

Kategoria: Filmy

Akcja rozpoczyna się w słonecznym mieście w Kalifornii, gdzie dwóch najlepszych kumpli zajmuje się hodowlą i sprzedażą wysokiej jakości marihuany. Ich interes idzie tak dobrze, że przykuwa uwagę meksykańskiego kartelu narkotykowego, który chciałby przejąć kontrolę nad ich biznesem. Pozornie niemożliwa do wygrania wojna zamienia się w brutalną walkę o życie dziewczyny, którą obydwaj kochają.

ParaNorman (film 2012)

ParaNorman - film 2012

Gatunek: Animacja, Fantasy, Przygodowy

Produkcja: USA

Premiera: 21 września 2012 (Polska)

Reżyseria: Chris Butler, Sam Fell

Aktorzy:

Kategoria: Filmy

Akcja filmu toczy się w miasteczku, na którym od dawna wisi klątwa. Tylko pewien chłopiec Norman może pomóc, gdyż potrafi rozmawiać z zombie, jednak jego nikt nie chce słuchać...