Darmowa wyszukiwarka plików w serwisie Chomikuj.pl Darmowa wyszukiwarka plików w serwisie Chomikuj.pl

Nowości na Chomikuj.pl – Filmy

Informacje: Znajdziesz tutaj opisy filmów (nowości filmowych), których nazwy wyszukiwarka znalazła ostatnio na kontach użytkowników portalu Chomikuj.pl. Po kliknięciu na okładkę lub nazwę wybranego filmu, rozpocznie się jego wyszukiwanie. Jeżeli wyniki wyszukiwania nie będą spełniały Twoich oczekiwań, możesz zmodyfikować zapytanie, dodając do nazwy wyszukiwanego filmu interesujące Cię słowa, np. jeżeli klikniesz w okładkę filmu „Jeździec znikąd” i będziesz chciał/ała, aby dialogi tego filmu były w języku polskim, to zaraz po tytule dodaj: lektor pl. Jeżeli oprócz polskiego lektora, film ma mieć również określony format, to na końcu dodaj także jego rozszerzenie, czyli wpisz np.: avi, rmvb, mpeg, wmv, flv, 3gp, mp4 itp.

Elizjum (film 2013)

Elizjum - film 2013

Gatunek: Akcja, Science fiction

Produkcja: USA

Premiera: 16 sierpnia 2013 (Polska)

Reżyseria: Neill Blomkamp

Aktorzy: Jodie Foster, Matt Damon

Kategoria: Filmy

W roku 2159 obok siebie żyją: bardzo bogaci ludzie na sztucznej stacji Elysium i reszta na przeludnionej, zniszczonej Ziemi. Sekretarz Rhodes (Jodie Foster) za wszelką cenę chce zachować luksusowy styl życia obywateli stacji. Ziemianie podejmują próby przedostania się na Elysium. Jeden z nich Max (Matt Damon) zgadza się podjąć niebezpieczną misję, która może nie tylko ocalić jego życie, ale także wprowadzić równowagę na świecie.

Kick-Ass 2 (film 2013)

Kick-Ass 2 - film 2013

Gatunek: Komedia, Akcja

Produkcja: USA, Wielka Brytania

Premiera: 2 sierpnia 2013 (Polska)

Reżyseria: Jeff Wadlow

Aktorzy: Chloë Grace Moretz, Aaron Taylor-Johnson

Kategoria: Filmy

Niesamowita odwaga Kick-Assa (Aaron Taylor-Johnson) zainspirowała nowe pokolenie samozwańczych zamaskowanych wojowników dowodzonych przez Pułkownika Stars and Stripes (Jim Carrey). Nasz bohater dołącza wkrótce do tej grupy, by strzec porządku na ulicach. Superherosów-amatorów tropi Red Mist, teraz znany jako The Motherfucker (Christopher Mintz-Plasse). Chce on pomścić śmierć swojego ojca-gangstera. Jego niecnym planom może zapobiec tylko zabójczo skuteczna w posługiwaniu się nożami Hit Girl (Chloë Grace Moretz). Niestety, dziewczyna została zmuszona do przejścia na przedwczesną emeryturę. Teraz wiedzie szary żywot licealistki.

Smerfy 2 (film 2013)

Smerfy 2 - film 2013

Gatunek: Animacja, Familijny, Komedia

Produkcja: USA

Premiera: 2 sierpnia 2013 (Polska)

Reżyseria: Raja Gosnell

Aktorzy: Neil Patrick Harris, Jayma Mays

Kategoria: Filmy

Gargamel (Hank Azaria) tworzy podobne do Smerfów, ale złe skrzaty Vexy i Hackusa. Mag liczy, że z tych dwojga – tak jak ze swoich znienawidzonych sąsiadów – uzyska potężną smerfną esencję. Okazuje się jednak, że tylko oryginalni mieszkańcy pobliskiej wioski mogą dać czarownikowi to, czego pragnie. Ale Smerfetka zna zaklęcie, które może przekształcić te nieprzyjemne stworzenia w prawdziwe Smerfy. Żądny tych informacji Gargamel porywa ją do Paryża, gdzie niegdyś uznano go za największego czarnoksiężnika na świecie. Na pomoc zakładniczce ruszają niebiescy śmiałkowie pod wodzą Papy Smerfa. Towarzyszą im też życzliwi skrzatom ludzie – nowojorczycy Grace (Jayma Mays) i Patrick (Neil Patrick Harris).

Jeszcze większe dzieci (film 2013)

Jeszcze większe dzieci - film 2013

Gatunek: Komedia

Produkcja: USA

Premiera: 26 lipca 2013 (Polska)

Reżyseria: Dennis Dugan

Aktorzy: Adam Sandler, Salma Hayek

Kategoria: Filmy

Druga część świetnej komedii z Adamem Sandlerem i Salmą Hayek w rolach głównych. Lenny przenosi się z rodziną z powrotem do miasteczka, w którym on i jego przyjaciele dorastali.

Jeździec znikąd (film 2013)

Jeździec znikąd - film 2013

Gatunek: Przygodowy

Produkcja: USA

Premiera: 19 lipca 2013 (Polska)

Reżyseria: Gore Verbinski

Aktorzy: Johnny Depp, Timothy Hutton

Kategoria: Filmy

Tonto (Johnny Depp) to Indianin wywodzący się z plemienia Apaczów. Pewnego dnia ratuje życie stróżowi prawa – Johnowi Reidowi (Armie Hammer), którego wszyscy towarzysze zostali zamordowani przez bandytów. Reid pragnie pomścić ich śmierć. Po powrocie do zdrowia jako zamaskowany mściciel, postanawia sam wymierzyć sprawiedliwość zabójcom swoich przyjaciół. Z pomocą spieszy mu tajemniczy Indianin, który wraz z nim postanawia zawalczyć o sprawiedliwość...

World War Z (film 2013)

World War Z - film 2013

Gatunek: Horror, Akcja, Science fiction

Produkcja: USA, Malta

Premiera: 5 lipca 2013 (Polska)

Reżyseria: Marc Forster

Aktorzy: Brad Pitt, Mireille Enos

Kategoria: Filmy

Film zrealizowany na podstawie noweli Maxa Brooksa. Świat nigdy nie będzie taki jak dawniej – po 10 latach strasznej i wyniszczającej wojnie ludzi z zombie. Ludzie nie są już na szczycie łańcucha pokarmowego, Ziemia jest opanowana przez potwory z piekła rodem.

Stażyści (film 2013)

Stażyści - film 2013

Gatunek: Komedia

Produkcja: USA

Premiera: 28 czerwca 2013 (Polska)

Reżyseria: Shawn Levy

Aktorzy: Owen Wilson, Vince Vaughn

Kategoria: Filmy

Komedia w reżyserii Shawna Levy („Giganci ze stali”, „Noc w muzeum”, „Różowa pantera”). Dwaj zwolnieni z pracy panowie po czterdziestce zmuszeni są podjąć staż w firmie internetowej, której właściciele mogliby być ich synami, co owocuje konfliktem pokoleń na niespotykaną dotąd skalę. W rolach głównych: Vince Vaughn („Mr. & Mrs. Smith”), Owen Wilson („Poznaj mojego tatę”) i Rose Byrne („Zapowiedź”).

1000 lat po Ziemi (film 2013)

1000 lat po Ziemi - film 2013

Gatunek: Przygodowy, Science fiction

Produkcja: USA

Premiera: 14 czerwca 2013 (Polska)

Reżyseria: M. Night Shyamalan

Aktorzy: Will Smith, Jaden Smith

Kategoria: Filmy

Po wielkim kataklizmie, jaki dotknął Ziemię, ludzkość musiała opuścić swój ojczysty świat, znajdując nowy dom na Nova Prime. Tysiąc lat po tej katastrofie, legendarny generał Cypher Raige (Will Smith) podróżuje wraz ze swym trzynastoletnim synem Kitai (Jaden Smith) w kierunku Układu Słonecznego. Ich statek zostaje uszkodzony w zderzeniu z rojem meteorytów i muszą przymusowo lądować na nieprzyjaznej teraz i niebezpiecznej Ziemi. Ojciec zostaje ciężko ranny, a młody Kitai, który zawsze pragnął mu dorównać, samotnie musi stawić czoła dzikiej planecie.

Przelotni kochankowie (film 2013)

Przelotni kochankowie - film 2013

Gatunek: Komedia

Produkcja: Hiszpania

Premiera: 10 maja 2013 (Polska)

Reżyseria: Pedro Almodóvar

Aktorzy: Penélope Cruz, Antonio Banderas

Kategoria: Filmy

Pedro Almodóvar wita na pokładzie lotu pasażerskiego z Madrytu do Meksyku! Z powodu technicznej usterki, bezpieczeństwo pasażerów znajdujących się na pokładzie zostaje zagrożone. Doświadczeni piloci robią wszystko by znaleźć rozwiązanie tej trudnej sytuacji. Personel pokładowy bez reszty poświęca swe ciała i dusze, by w każdy możliwy sposób uprzyjemnić podróż pasażerom. Okazuje się, że życie w chmurach jest tak samo skomplikowane, jak i na ziemi, a przyczyny tego są zawsze te same: seks i śmierć. Na pokładzie samolotu poznajemy: nowożeńców wyruszających w podróż poślubną, królową plotkarskich magazynów, bezwzględnego biznesmena uciekającego z Hiszpanii przed policją, oraz Don Juana próbującego rozstać się z jedną ze swoich kochanek. Każde z nich leci do Meksyku w określonym celu – by coś załatwić albo przed czymś uciec. Co musi się wydarzyć, by ta grupa nieznajomych wyznała sobie swoje tajemnice? Co musi się stać, by wszyscy – włącznie z pilotami – wyjawili najgłębiej skrywane pragnienia?

Stoker (film 2013)

Stoker - film 2013

Gatunek: Dramat, Thriller

Produkcja: USA, Wielka Brytania

Premiera: 10 maja 2013 (Polska)

Reżyseria: Chan-wook Park

Aktorzy: Mia Wasikowska, Matthew Goode

Kategoria: Filmy

Po tym jak ojciec Indii (Mia Wasikowska) ginie w wypadku samochodowym, jej wujek Charlie (Matthew Goode), o którego istnieniu nie wiedziała, przyjeżdża zamieszkać z nią i jej emocjonalnie niestabilną matką (Nicole Kidman). Niedługo po jego pojawieniu się, India zaczyna podejrzewać, że ten tajemniczy, czarujący mężczyzna ma ukryte motywy. Mimo tego spostrzeżenia, coś ją do niego przyciąga.